Main Menu

Vestice, gatare i proricanja

Started by Deda, March 30, 2010, 09:31:00 AM

Previous topic - Next topic

Xe

Quote from: maripoza on March 30, 2010, 10:43:59 PM
Da joj Milan nije rekao, ne bi ona taj razgovor nastavila. :D
Nego, kako se zavrsilo? Ne valjda razgovorom?  :lol:
Pa brakom, sestro, kako drugacije, kako Milan zapoveda  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

prevodilica

isto ko i kolezinica Glitt, jedini kontakt sa gatarama i vradžbinama imala na faxu, ocena 8
i levom i desnom se krstila, kad sam mm čitala, sećam se, valjao se i ozbiljnu facu pravio, ono c-c-c šta uči današnja mladež...
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Glitter

Lani

Glitter

Ivy

Quote from: Glitter on March 30, 2010, 11:02:33 PM
sg ce ivka  :rofl1: :rofl1: :rofl1:

ja bih rado  ;D ali nemam vremena za gubljenje, bacila sam se na citanje knjiga  :rofl:

Ivy

Lani

Quote from: Glitter on March 31, 2010, 01:28:42 PM

Deda

Quote from: Lani on March 31, 2010, 02:18:22 PM

A sad 'ladi guzu u Parizu u stanu od 7000 evra, i kakve ovo veze ima sa vradzbinama  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Jao Ivy umirem  :rofl: :rofl: :rofl:
Ja kad sam radio kao stomatolog... Pa ne verujem  :rofl:

Glitter

Quote from: Deda on March 31, 2010, 02:20:08 PM
A sad 'ladi guzu u Parizu u stanu od 7000 evra, i kakve ovo veze ima sa vradzbinama  :lol:

Lani

Vila

Quote from: Glitter on March 30, 2010, 05:40:37 PM
dobila sam 8 na ispitu iz vestica i gatara  :lol: :crazy: :diva: :lol:
Quote from: interpreter on March 31, 2010, 12:42:21 PM
isto ko i kolezinica Glitt, jedini kontakt sa gatarama i vradžbinama imala na faxu, ocena 8
i levom i desnom se krstila, kad sam mm čitala, sećam se, valjao se i ozbiljnu facu pravio, ono c-c-c šta uči današnja mladež...

Takozvani Sreten kreten :rofl:

Ja sam sama za sebe bila vidovita, samo jednom u životu.
U srednjoj školi sam jedne noći sanjala kako sedim u Urgentnom centru, i čekam dečka da dođe po mene. Znam u snu da me je udario auto, ali da sam ok. Dolazi crnokos, lep momak, tamnog tena, izlazimo napolje, i ulazimo u njegov crveni auto, i on me vozi kući. Pošto je san bio interesantan, ispričala sam ga drugarici, i ostao mi je u sećanju.

Par godina kasnije sam išla kod druga, i na raskrsnici Kneza Miloša i Birčaninove me je udario auto, pošto sam se nešto zablenula, i nisam ga videla kako skreće u Birčaninovu. Žena koja me je udarila me je odmah spakovala u kola i odvezla u Urgentni. Imala sam manje povrede, samo sam se ugruvala 8bile su to veeelike masnice posle). Zvala sam moje, koji se nisu javljali (tad nismo imali mobilne) pa sam okrenula dečka da dođe da me vozi kući. I onda baš kao u snu: ja sedim posle pregleda u holu, dolazi tadašnji dečko Nemanja po mene crn, tamnog tena, lep :D. Izlazimo i ulazimo u njegov crveni Fiat Uno. :blink:
Te večeri ležim ja u krevetu, došla mi je ona ista drugarica koja je čula san u srednjoj školi, ja nešto pričam s njom, i odjednom mi sine: pa ja sam baš ovu scenu sanjala!!! Ona se setila, inače me je zezala tada u srednjoj oko tog lepog dečka i kola, sve je potvrdila. Bila sam zblanuta danima posle ovog... :nokti2:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Lani

Vila

Ja se dan-danas sećam toga s nekim strahopoštovanjem. Inače nikako ne verujem u te tripove sa vidovitošću, gatanjem  isl. ali ovo me je opasno protreslo...
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina