Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Lani

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

anelore

Una  :love32:
Zumbulice, i ja ovu merkam duze od godinu dana, jos samo da napravim prostor u dnevnoj sobi u koji cu da je smestim.
I sad kad uhvatih senku - i ti da dodjes na kafu sa ove strane mosta sledece nedelje.

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

senka

Quote from: anelore on March 24, 2011, 09:16:45 AM
Zumbulice, i ja ovu merkam duze od godinu dana, jos samo da napravim prostor u dnevnoj sobi u koji cu da je smestim.
I sad kad uhvatih senku - i ti da dodjes na kafu sa ove strane mosta sledece nedelje.

ja  :-[
'oću  :kiss1:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

AnaK  :bighug:
Anelore, sad je garnitura na akciji/popustu. Inace smo se prvobitno odlucili za identicnu sa nekim super mehanizmom,
u medjuvremenu je ova snizena pa smo odustali od mehanizma (koji je kod ove los, tj. sa mehanizmom je prilicno
neudobna za sedenje), a razlika u ceni skoro 60.000 tj. duplo.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

senka

za sve koji imaju eko kožu - čistite je samo vlažnom krpom, nikakva sredstva ne smeju
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

linga

janavi

Quote from: senka on March 24, 2011, 12:41:09 PM
za sve koji imaju eko kožu - čistite je samo vlažnom krpom, nikakva sredstva ne smeju

hvala draga :kiss1:
ja probala i vlažnim maramicama, super je, al ako kažeš samo vlažna krpa, onda tako :D
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

linga

Ha, jutros sam na parkingu startovala decka kojeg znam preko twittera, pratimo jedno drugom blogove. Ispostavi se da smo bukvalno komsije  :) . upoznasmo se, ali je situacija toliko smesna a i lepa  :girl_haha:

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

senka

Quote from: janavi on March 24, 2011, 02:26:56 PM
hvala draga :kiss1:
ja probala i vlažnim maramicama, super je, al ako kažeš samo vlažna krpa, onda tako :D

poznajem uvoznika eko-kože, pa nešto i naučim pre nego što upropastim  :rofl:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

linga

janavi

AnaK

Janko 23.7.2002.