Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

Jučerašnji odlazak u Ns...probudili se, pozvali prijatelje da im se najavimo i otišli...čak nam je bilo lepo i to što je put blokiran, pa smo morali preko Iriga i Fruške gore  :girl_in_love:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

janavi

pepi  :girl_in_love:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

Ira

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

linga

To što sam juče, umesto da stariju ćeru ostavim sa siterkom, povela je sa sobom na sastanak, pa na ručak i žensko bazanje po Ušću  :girl_in_love: nedostaje mi da budem nasamo sa svakim detetom to je taaako retko  :'(
Bilo nam je tako lepo, mnogo mi je omatorila i nekako ozbiljna postala.

Jutros mi vaspitacica rece da ce ona voditi program na završnoj priredbi  :love32: pa će nam dati tekst da vežbamo kod kuće   :girl_haha:

Unabebili

Jedna vest,vrlo specificna i mocna:

juce me zove jedna od mojih kuma i kaze mi da ima nesto bitno da mi kaze
ja joj jos kaze:
- molim te, nemoj nista ruzno, ne mogu vise, ubijali su me poslednjih godinu dana sa najcrnjim vesttima

a ona meni:
- e pa ova je lepa

od sledeceg vikenda u njihovu kucu dolazi cerka od 5 godina, uspeli su da dobiju iz doma devojcicu na usvajanje  :love32: :love32: :love32: :love32:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

jel

My name is Luton, Robin Luton :lol:

Lani

Unabebili

osecam se kao da mi se sestra porodila juce  :rofl: :girl_in_love: :girl_in_love:
jos mi bila cici tu, pa smo zajedno skakale od srece, pa plakale, pa skakale  :girl_haha:

a jos da znate pricu o njima:
- 3 vantelesne - nista
- on imao infarkt pre 3 godine, preziveo, saniralo se sve
- ona  mojih godina, on 5 vise
- ljudi s kojima se pratim 30 godina  :girl_in_love: :girl_in_love:

p.s. da li mozete da zamislite sta cu joj sve donositi sa onih mojih kanara  :sreca:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012