Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

linga

Ira

:girl_in_love:
Jedan divni djecak koji ima ADHD i koji se nije odvajao danas na poslu od mene,
dok sam ga drzala i mazila gledao me pravo u oci i rekao "jov ju"  :love32: :girl_in_love: :girl_in_love:
uf, uf,uf  :girl_in_love:

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

anelore

Ira  :girl_in_love:
Izrazi na licu moje dece kada sam im dala ono sto sam im danas kupila - Savi Dinosaur King karte (149 dinara) i Vidi ogrlicu i narukvicu Hello Kitty (150 dinara).

dmi

Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

bubi

Moje mladje dete koje kad vidi sladoled padne u trans i pocne da prica sa istim.

Vockica

Nasla sam starog frizera  :sreca: :sreca: :sreca: :sreca: :sreca:,,,u Beogradu je!!! Sasvim slucajno provalim da se krije iza nekog bzv imena na fejsu i on je....najbolje šišanje i šatiranje ikada....Dogovorili smo se da se vidimo pocetkom juna da me ošiša i još ce me častiti keratinom jer je otisao bez pozdrava...ma ne treba mi ni keratin kad sam ga nasal!!!!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

cici

Htedoh da kazem srecu cine male stvari ali ovo nije to :rofl: super :clap:

maxic

Jao  Mihajlo <3

I Tesini radovi koje sam vidjela na FB

Vocko ovo je divno!
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

dmi

Quote from: maxic on May 27, 2013, 02:49:39 AM
Jao  Mihajlo <3

I Tesini radovi koje sam vidjela na FB

Vocko ovo je divno!

:kiss1:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Unabebili

posto smo proslavili prvi rodjendan materijalu koji sam prosle godine kupila da presvucemo stolice u kuhinji, debeli je to najzad juce i uradio  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

stacka

Kuma - upravo mi je javila da je trudna :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Margarita

Ira

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck