Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

anelore

Pepi

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

disco2000

linga

Sjajno, Vilo, sjaaajno!

Zurila po dete i naletim na knjigu Pleme spiljskog medveda J. M. Auel, jedna od omiljenih iz mladosti, kupila i ulepsala si dan :)))

Elanor

vilo, bas mi je drago :)

Quote from: linga on May 19, 2010, 04:09:08 PM
Zurila po dete i naletim na knjigu Pleme spiljskog medveda J. M. Auel, jedna od omiljenih iz mladosti, kupila i ulepsala si dan :)))
jao, pleme spiljskog medveda :rofl:
bas sam se skoro setila te serije knjiga, bila neka vest o ukrstanju homo sapiensa i neandertalaca, i shvatila da je nisam zavrsila. procitala sam 4 ili 5 knjiga od koliko, 6, 7? :ces:

edit: 4 od 5 objavljenih (5. je objavljena 2002, nije ni cudo sto je nisam procitala), wikipedia kaze da sestu (koja je predvidjena kao zavrsna) jos uvek pise.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

AnaK

Ako budeš htela da obnavljaš gradivo, kupila sam mami komplet  :girl_haha: Ja sam ga pročitala kad sam se udala za mm, pa su se on i kum utrkivali čiji će mi se izbor fantastike više dopasti, i samo mi dovlačili lektiru :girl_wacko:
Janko 23.7.2002.

linga

Daavno sam ih citala i ostao mi je neki bas leeep osecaj posle, sad cu ponovo  :love32:

Unabebili

meni je ulepsala dan Vilina vest!  :bighug:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Nanny Ogg

Super, super, Vilo!  :clap:

Blue i Dedo,
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Ajte zene, ne dram'te

Blue

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Summer

Ja veceras nesto bila slblb, jos mi Sara skace po zivcima, drzim je u ruci i kuvam palentu, a David nesto crta, pogleda me i kaze: "Mama, sto si tuzna? Nemoj. Ti si moja ljubav!"  :love32:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

disco2000

Unabebili

muz izasao da odnese mobilni kod drugara na popravak i u nabavku,
ja ostala kod kuce da radim, i samo sto je izasao, vraca se posle 10 minuta i donosi vruce kifle da doruckujem , dotura s vrata i ode dalje  :girl_haha:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/