Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Margarita

ma da ste mene videle (I dozivele :-[ ) u subotu, ne bi vam bilo toliko cudno :rofl: :bighug:

AnaK

Mislim da su sve zaboravile da je tvoj m vojno lice, to u mnogome stvar čini manje mističnom. Blaaaago tebi  :girl_in_love:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Janko 23.7.2002.

kalimero

matori pegla, i to redovno, mislim ne sad da uzme i popegla brdo vesa, ali kad mu ujutro treba nesto za oblacenje uzme i sam resi problem  :girl_haha:
al zato kod sporeta nije stigao dalje od kuvanja kafe i eventualno virsli  :rofl: :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Summer

ja nikada nisam videla mm sa peglom, niti mislim da cu  :rofl: zato u kuhinju ulazi, kuva. nema neki sirok dijapazon jela, ali da ne zakeram sad.

mardz, to je divno  :girl_in_love:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

gasha

mm  i ja peglamo, naizmenicno, obicno nedeljom, malo ja, malo on, malo ja, opet on, dok ne bude gotovo

leti obicno samo ja i to ujutru
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Lani

I mm pegla ponekad ali ja mu u principu ne dam jer je previše spor a mene to nervira da gledam. ;D
Malo sam iznenađena količinom oduševljena koju ispoljavate zbog muškog peglanja, da budem iskrena.  :lol:

Margarita

lani, ja uvek ispoljavam odusevljenje kad bilo ko pegla, to mi je jedan od najuzaludnijih kucnih poslova :girl_haha:

disco2000

Quote from: Margarita on September 15, 2014, 10:49:57 AM
lani, ja uvek ispoljavam odusevljenje kad bilo ko pegla, to mi je jedan od najuzaludnijih kucnih poslova :girl_haha:
Ovako :girl_haha:

Lani

Nemojte da me zaspete sad ciglama ali mene peglanje nekako smiruje.  :crazy:

disco2000

Kakve cigle, moze samo zavist :-[ peglanje je, u sustini, visestruko korisno :D ali ja sam sa tim prestala pre nekoliko godina :girl_sigh:

kalimero

mene peglanje vise umori od brisanja prasine, prostiranja vesa, sredjivanja plakara....samo zato sto je staticno.... ne umori fizicki, nego nekako zamori mentalno..... ne ide mi da gledam tv i peglam, prepegla bih sebi prste garant....eventualno bih uz marica mogla da pocnem da peglam, da mi to bude termin, taman tri puta nedeljno, njega i goste nemam sta da gledam   :rofl:  :rofl:   :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

linga

Ja peglam iskljucivo uz film ili seriju, ne pada mi na pamet da gubim vreme samo peglajuci  :rofl:

Lani

Kali, pa peglaš i gledaš nešto što ne zahteva da stalno pratiš ekran, npr. tenis.

kalimero

kako to mislis tenis ne zahteva stalno gledanje  :lol: :lol:
zahteva i sedenje ili lezanje, pride  :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

Quote from: Lani on September 15, 2014, 11:00:03 AM
Nemojte da me zaspete sad ciglama ali mene peglanje nekako smiruje.  :crazy:
isto i bas uzivam
Stiv pegla ali taj je opremljen da radi sve pa nije nista cudno :crazy: