Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

Pepi

monochrome

ja sam jako sretna jer sam naletila na madjarske paprike, one zute, duguljaste, kao nase...slatke i ljute :clap: :clap: :clap:
usput kupila i kifle, navodno u mancesteru eastern european pekara...iste kao nase :girl_in_love:
jedino sto sam ko prava seljancura, jela kifle 'nako usput :-[

Lani

Ja to isto nekad radim. :friends:
Mi što kupujemo i jedemo te suve stvari iz pekare nismo seljaci, to nek se brinu ovi što jedu burek i šetaju ulicom.  :lol:

monochrome

a! e super onda :turpija: :girl_haha:

znas kako je drugaricin sinak, kad je bio bebac...grizo tudj baget, iz tudjih kolica :lol: :lol: :lol:

Elanor

ovo su guske, nisu patke :ces:

imam ja seriju slika guscica iz nekog parka u koji idemo nedeljom, na poslednjim imaju vec oko mesec dana i postaju predpubertetski ruzni :girl_haha:, ali kad su bas mali su :love32:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

Elanor, šta znaju gradska deca šta je guska a šta patka.  :lol:
Ja sam na nivou - jeste krava nije krava.  :rofl:

AnaK

Quote from: Lani on April 17, 2015, 05:57:13 PM
Elanor, šta znaju gradska deca šta je guska a šta patka.  :lol:
Ja sam na nivou - jeste krava nije krava.  :rofl:

Ja sma nivo iznad - pernata živina. Tačka :lol:
Janko 23.7.2002.

Glitter

ja sam defo nivo ispod...jede se, ne jede se

mislim vecera :balavi:

Lani

Glitter

ove sam uslikala u dvoristu na plazi pre par nedelja...mislim komentari na fejsu ispod su smehotresni :lol:

Deda

Ne znate kad mm kupi male slatke pacice a one porastu u ogromne preglasne patke. Uopste mi nije jasno kako nas niko do sad nije prijavio komunalnoj policiji ili tako nekomorganu reda i mira. One u 4 ujutru pocnu najstrasnije da se deru. Odnese ih u selo tek kad nj.brat napravi haos  :lol: . Grozne su patke, ne poznajete ih  :crycry:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Grozne mozda ujutru u 4 ali definitivno predivne uvece oko osam sa sosom od sljiva :lol:

Deda

:lol:
A kad nije kuci mm,kaze meni daim dam vodu. To mi je omiljena aktivnost  :turpija: . Uzmem crevo i prvo uh okupam 
:zlocka: . Mala, slatka osveta, ali nauce se pa cim me vide pobegnu  :lol:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

monochrome