Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

kalimero

Quote from: Glitter on April 17, 2015, 08:20:13 PM
Grozne mozda ujutru u 4 ali definitivno predivne uvece oko osam sa sosom od sljiva :lol:

:rofl: :rofl: :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

monochrome

glitt, a kakav ti je to sos od sljiva...jel to skroz vege?

dmi

patka zna da bude suva kad se ne spremi kako treba :mrgreen:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Glitter

Quote from: monochrome on April 17, 2015, 09:15:22 PM
glitt, a kakav ti je to sos od sljiva...jel to skroz vege?
mislim da jeste i divan je, mislim da su kuvane sljive pa cedjeno pa dodati komadi ananasa (da ubiju slatkocu sljiva)

patka ume da bude i zilava ako je ne spreme lepo ili ako je stara

monochrome

a jel imas recepat? to meni zvuci dobro, a ako ima i ananasa, stella ce da poludi od srece...samo sto ga u supu ne stavlja :crazy:

monochrome

Glitter

to je u stvari ovaj sos i vegetarijanski je, znam da po restoranima dodaju ananas, sto i wiki kaze da ima varijacija na temu

http://eatingrichly.com/traditional-chinese-plum-sauce-from-scratch/

AnaK

Ja tražila vezano za patke. Moraću da probam, mada se nikad nisam navikla na sos od višanja uz meso, koji služi moja tetka i pola Vojvodine. Ali,uvek može uz palačinke  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Glitter

daj im sansu, uz grilovano povrce, pire krompir i pecenje nema bolje sosa od vocnog

ja obozavam od visnje, ovde sam ga jela u nekom posh restoranu uz biftek, ET u Krusevcu i dalje ima najbolju kombinaciju mesa i visanja...mljac...ko me terao da pravim proju za veceru :lol:

monochrome

glitt :kiss1:

ovome ce se najvise radovati majne cajld :girl_haha:

monochrome

a i moja mama...ona bas voli te slatko slane delicije

Unabebili

soso odo visanja divan, al posle d'umrem od kiseline  :girl_cray:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Ja volim, to je vojvođanski specijalitet, to je pravila moja baka a prave i mama i tetke, doduše mama retko jer to jedemo samo ona i ja.