Šta vam je ulepšalo dan ..ili noć

Started by Deda, March 31, 2010, 10:45:57 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

disco2000

AnaK

A komentari na ovom našem, i tu ima ravnozemljaša plus oglasi za prodaju automobila  :crazy:
Janko 23.7.2002.

disco2000

disco2000

Interesantno, dominiraju duple maske, izgleda da su zazivele.

disco2000

I sama sam tako isla neki dan u prodavnicu :lol: nije tema.
Prvi prenos se premotava, bio je malo pre prilog kako i zasto. Ako necije dete zanima, moji su u aha-bas-lepo-za-njih fazonu :hm:

disco2000

Meni je zabavno, npr. dan na Marsu je 40 dana duzi od dana na Zemlji. Signalu treba nesto preko 11 minuta u jednom smeru, sto znaci da komande koje mu salju idu u buducnost, a informacije koje dobiju su slike iz proslosti :crazy:

emge

40 minuta duži, što je malte ne kao na zemlji, zato nam je valjda i interesantan kao moguca planeta.

disco2000

Spustaju se u krater nekog ex-jezera, traze vodu (opet) i tragove zivota.. i tako.

disco2000

I imaju plan kako da vrate uzorke na Zemlju, po prvi put.

emge

Marko se baš zainteresovao, kao i mm, ja im kvarim raspoloženje sa tim što tražim kameru, a ne simulaciju :lol:

emge

a super je što se krater zove baš Jezero, imenovan je po gradu u Bosni, neko baš mu je dao ime izgleda...

disco2000

E, pa nema, kasni signal 11 minuta plus mozda bude neki promasaj :lol: a nesto mislim i da ce u nekom trenutku izgubiti signal, dok se bude przila letilica :lol:

disco2000

Ova cetiri kanala zbirno prati preko pola miliona ljudi.