Main Menu

Molba, krvna grupa A

Started by AnaK, April 06, 2010, 11:20:59 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Prijatelj našeg kuma je u lošem stanju, ima leukemiju, i potrebni su mu trombociti krvne grupe A. Ako je neko u mogućnosti da pomogne, poslala bih mu broj telefona za više informacija o imenu i postupku.

Hvala  :flower:
Janko 23.7.2002.

Xe

JA sam 0+, nazalost, zbog lekova ne mogu da dajem krv  :'(
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

linga

Ja sam A+ , ali nisam nikada davala krv. Mislim, to nje problem, nego kad god sam htela bila sam malokrvna. Sad sam o.k. skoro sam radila KS.
posalji SMS.

AnaK

Linga  :kiss1:

I mi smo 0 (i mm i ja), rečeno nam je da mora A. valjda za trombocite ne važi 0 kao univerzalni davalac :(
Janko 23.7.2002.

Pepi

stacka

Itacka je A ali je skoro davao krv. Zvrcnucu ga da proverim da li je proslo ona 3-4 meseca koliko je minimum izmedju dva davanja pa ako jeste saljem ti pp.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Deda

Ako postoji mogucnost da dam ovde, pa neka razmena ili transport, hocu ja , A+
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

Janko 23.7.2002.

emge

Ja jesam A+, ali em tudna, em sa niskim pritskom (zbog kojeg do sada nikad nisu htjeli da mi uzmu krv).

Nadam se da ćete lako naći, ipak nas A+ ima najviše. :bighug:

Deda

E nisi u pravu, O ima malo vise

gasha

ja sam O-
:(

nadam se najboljem
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

zvoncica

Ana K, ja sam A+ i ja bih dala. Samo, nema ko da mi cuva Adrijana do 17 popodne. Moze li posle toga (naravno, ne danas jer se nisam organizovala) ili u subotu??

MissL

Ja sam A+ sa losom krvnom slikom :( Doduse, mozemo da probamo :kiss1:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Hvala vam mnogo  :kiss1: Poslala sam kumu poruku, on je organizovao i akciju na FB, pa ću vam javiti kakva je situacija. U pitanju je njegov kum, nešto stariji od nas, tata deteta koje ove godine polazi u školu :( Ja nemam snage da zovem ženu tog čoveka, nisam trenutno nešto u stanju da vodim potresne razgovore. Poslaću sada svima vama poruke sa imenom i kontaktom. Divni ste  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Deda

Quote from: MissL on April 07, 2010, 09:53:50 AM
Ja sam A+ sa losom krvnom slikom :( Doduse, mozemo da probamo :kiss1:
Cak smo i ista krvna grupa  :bighug:
Ja joj poslala sms