kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

Finalina

Vec nam je poznato da mi preko leta ne napustamo rodni grad  :D  i u potrazi za idejama sta cemo i kako cemo tokom  naseg prvog letnjeg raspusta :love32:  , jos odavno razmiljam da potrazim gde i kako funkcionisu mladi izvidjaci. Evo sta sam nasla
http://www.sib.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=29

... secam se da sam cula, prilikom jedne posete Pionirskom gradu u Kosutnjaku, kako tamo ima izvidjaca, ali nisam jos uvek nasla prave kontakte, cekam da mi odgovore sa nekoliko adresa .

Sve nase aktivnosti ce da miruju tokom raspusta i ja svasta nesto razmatram da izmislim i osmislim da im bude interesantno  :)  . A vi kako cete? :)

MissL

Mi nemamo jos letnji raspust  ;)  ali izvidjaci su mi super :good:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Deda

Mi cemo docekivati vasu decu  :girl_haha:
Malo li je  :crazy:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Finalina

Saska

letnji raspust je veliki problem za zaposlene ljude, osim ako i sami ne rade u školi

ovog leta nemam problema, biću kući, ali ranije je bilo povuci-potegni. Mi uzmemo tri nedelje odmora, pa idemo na more, a ostatak je Jova ili išao kod mojih ili ostajao sam kod kuće (kad je već malo porastao).

Ove godine će opet malo kod babe i dede, pa malo sa tatom na more, Jova možda sa Arhimedesom na letovanje i tako  :innocent:

AnaK

Da, baš je problem :( Ja se nadam da ćemo iskombinovati malo odmor, malo odmor u gradu, mm i ja naizmenično, malo baku. Proći će nekako.

Izviđači su mi super za starije :)
Janko 23.7.2002.

Deda

Saska i iduceg leta si kuci  :clap:, a onog tamo...valjda su veliki  :think:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Lani

Moći će sledećeg leta da se švrćka gde hoće, biće bebac veliki.  :)

Saska

ma da, kod nas u kući važi pravilo da Mina ima sreće u tim stvarima , uvek joj se namešta da ne mora da se pati, pre nego što je krenula u vrtić - renovirali su ga, pa su renovirali školu, pa je dobila džabe udžbenike, pa sad ima mamu na raspolaganju za prvi raspust i sve tako

Margarita

za jun cemo angazovati moju mamu
babu i dedu bi mogli malo da dovedemo u julu
odmor nam je krajem avgusta
znaci, jedno mesec dana mi skripi, nemam pojma sta cemo i kako
zvala sam onaj vrtic sto sam vec pominjala, cena im je 200 E za mesec dana

ovi izvidjaci mi super deluju za malo starije klince (za jedno 2 god. kad i mladji doceka prvi raspust :lol: )

Elanor

nama je raspust juli i avgust (i za vrtic).
krajem juna deca s babom idu za srbiju, ostaju tamo bez nas 3 nedelje. onda se mi pridruzujemo, ja na 3 nedelje, mm na 5 (zavidim). baba dovodi decu nazad.
poslednje nedelje ce milena, iako je baba tu, ici na neki stage, cisto da se privikne na obaveze i francuski.

Quote from: Deda on April 29, 2010, 02:24:39 PM
Mi cemo docekivati vasu decu  :girl_haha:
Malo li je  :crazy:
dogovoreno :bighug:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Lani

Ja i Iva se same zabavljamo ovog leta. Videću još da li će sve vreme ići u vrtić ili će malo da pauzira. Mm radi ceo jun, jul i avgust, čuva odmor za septembar, kad se rodi beba tako da ćemo mi svi zajedno eventualno na neki produženi vikend negde ako ja budem u formi i to je to.

Plava Baklava

U avgustu smo 2 nedelje na moru, u julu 7 dana tekwando-kampa. U medjuvremenu razmatram varijantu d apokusamo bar 7 dana sa prigradskim dnevnim kampovima. U svakom slucaju - ne ginu mi siterke za sve ostalo ne pokriveno. Aktivnosti ima more, samo mi nekako da ne bude sambez drugara.

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/

cici

Izležavanje na splavu celo leto :love32: Jedva čekam.Za more ćemo da vidimo.

maxic

Planiram da ne idu u vrtic,mozda neki kamp pri vrticu, ali cekam da dobijem raspored.
Anjina skola ima poludnevne kampove, crtanja,princeza, gimnastike  i jos puno raznih. Nisu skupi, a racunam bice poznata djeca.
Za djecake planiram da nadjem neki fudbal ili tenis, cisto da se zabavimo sat dva u toku dana.
Community centri takodje imaju dosta raznih kampova, poludnevnih ili cjelodnevnih, tako da cemo i to da vidimo.
Bas ovih dana prikupljam brosure.
Voljela bih da imamo dane samo za ljencararenje, kad bude bas toplo. Onda cemo da pozivamo drugare na kupanje.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07