kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

Unabebili

Bili smo na prvom casu  :clap:

Prvo, bestrzajnom haubicom sam morala da ga izbacim jutros u 7 i 15 iz kreveta.  :rofl:
Do Banovog brda nije hteo ni rec da prozbori sa mnom, rasanjivao se sve do hipodroma, a onda sam ga prepustila dreseru  :lol:

Elem, mislim da mu se dopalo, in ženeral....mada je bio prilicno tuznjikav sto su prvi dan morali samo da timare konje.
Bice ovo zanimljivo iskustvo u svakom pogedu  :zlocka:
Nasao je tamo i druga Andriju, koji je njegovog uzrasta, a dobio je konja po imenu Kasper, kog je odmah prekrstio u Stanko  :rofl1:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Elanor

una, super :clap:

moji su ove nedelje na stazu, koji vi valjda zovete kamp. filip ide na mini tenis, i sav je ponosan i razdragan. danas sam mu za uzinu stavila bananu, a on je odmah insistirao da mu stavim i peskiric (kao nole :girl_haha:).
milena ide na ples i kuka kako joj je dosadnjikavo. u prevodu, dosadnjikavo znaci da nema nijednu drugaricu,  a da se ostala deca relativno poznaju. nadam se da ce danas biti bolje volje.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Unabebili

dan treci:

sedi na krevetu, potpuno komiran i procadjuje kroz zube besno:
- mozemo li OVO danas da preskocimo? :hm:

pri tom, otac mu je dosao pravo sa dezurstva kuci, neispavan, mrtav umoran i ceka da nas vozi tamo :wall:

gledam ga pogledom "pomozi mi da te ne ubijem"...odlazimo ...kad stigne tamo, ima onaj ocajno SMOREN izraz na licu na pocetku, posle casa se odobrovolji

sad ne znam da li zato sto se raduje da je gotovo za danas ili zato sto mu ipak to prija

inace, i otac i ja ludimo od toga da je potpuno i apsolutno neizainteresovan za bilo sta, NAGLASAVAM bilo sta sto nije vezano za kompjuter ili mobilni telefon....to nas izbezumljuje

toliko odssustvo interesovanja, zelje za bilo cim, ja jos videla nisam  :girl_cray:

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

MissL

Ne sekiraj se, to su jednostavno danasnji klinci. Slaba uteha znam :bighug: ali mozda ode u programere :) To ga ja branim
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Saska

Una, taj uzrast :bighug:
A i vi, brate, izabraste aktivnost na raspustu gde se dve nedelje ustaje rano za tinejdžera. I ja sam jedva izdrźala onu jednu nedelju Mininog kampa :)

rafa

Sva deca tog uzrasta su apsolutno nezainteresovana za bilo sta osim kompa i telefona.  :bighug:
Dakle, sve je u redu, ne nerviraj se.  :lol:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Unabebili

Bice mu rekvirirano na 3 dana  ;D
Da vidimo kako i cime ce popuniti dan  ;)

maxic

Una samo da ti kazem, da ja ne znam generaciju kojoj u tom uzrastu roditelji i rodbina nisu bili zabrinuti da su "nezainteresovani za bilo sta"
Pusti dijete da se naspava, raspust je. Ako izrazi zelju da nesto radi, onda se time vodite, ako nece- nece, nek sjedi kod kuce. Ja se sjecam koji mi je smor bio bilo sta da uradim, osim da blejim pred zgradom, na plazi s drustvom.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Unabebili

maxo, pustila da se ispava prvih dana...do pola 4 popodne...e pa d'izvinete, to nek radi tamo gde mu se dozvoli...ovde nece  :D

Saska

"sumnjaju neki da nosi nas pogrešan tok, jer slušamo ploče i sviramo rok..." :rofl:
Zaboravilo se, Una, i prešlo na drugu stranu :)

Mirka

Kosta je danas bio u nekom "Raspustilištu".
Tri dana nedeljno po tri sata, imaju malo crtanja, malo priče, engleskog, glume, igranja napolju i još ko zna čega. Za prvi put je sve super prošlo još mi je vaspitačica/učiteljica/teacherka šta god, ne znam kako bih je nazvala, rekla kad sam došla po njega - Gospođo divno dete imate.  :love32:

Una, mislim da je njima u opisu godina da im sve bude smor
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Gost51

Mirka

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

rafa

Ja ih nisam upregla.  :diva:
Odustala sam od tri nedelje summer schoola jer kad sam shvatila cifru koja mi treba za cetvoro dece, samo sam ovako.  :o A i ne bi oni ustajali tako rano.

Pustila sam ih da budu deca na raspustu, ustaju kasno, gledaju tv, igraju igrice (osim prethodna dva dana, bilo zabranjeno jer su preterali), plivaju i skacu, prave laku klopu, razvlace se. Dva put nedeljno ih odvedem na par sati u obdaniste - kad se ide na izlet i kad imaju umEtnicki dan.
Od obaveza imaju da imaju uredne sobe, da ne ulaze mokri u kucu, da kupe mokre kupace za sobom i da se ne svadjaju.  :)

Uzela sam im neke knjige za njihove uzraste - kao letnje ponavljanje gradiva, malo testova, malo teKstova, i to moraju da urade 6-10 strana dnevno i to je sve. Zajedno ispravljamo i komentarisemo kad dodjem.

Ako je sve ispunjeno, i ja ispunjavam zelje.   :)
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception