kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

Lukina mama

cekaj bre, ovaj berlitz camp ili kako se vec zove za nedelju dana 26o eura, a hrana je posebno???

wow, pa bas ga preterase... pa ko moze bre da prisuti to???? strasno....

Luka ,09 April 2005

cici

AnaK

Sumanuto, baš. I ovaj avantura nije mnogo jeftiniji.  :girl_sad:
Janko 23.7.2002.

Lukina mama

ja recimo gledam ovaj lukin camp, mogu od 8am da ga dovedem i uzmem u 18h.

ujutru idu na bazen, igraju se u sali, vezbaju, kosarku, fudbal, rock climbing....sredom idu na field trip, sto je ukljuceno u cenu, rucak da mu platim za celu nedelju $20. Camp za celu nedelju bez hrane je $170. da ga neko drugi cuva ne bih mogla da nadjem jeftinije, ovako je sa decom na vazduhu, do polovine jula izgleda ko da je mali meksikanac :D

jeste da ja placam clanarinu mesecno za Lifetime, ali kada gledas u celini celosti, ipak se isplati jer tamo je svaki prolecni, zimski letnji raspust, svi oni counselors ga znaju, i voli.

ali ono tamo deru, bas nije fer...
Luka ,09 April 2005

cici

U Berlitzu koliko se secam sa flajera prosle godine nema rucak ako ne posaljes deci.

martina

Quote from: Lukina mama on June 05, 2013, 09:02:18 PM
ja recimo gledam ovaj lukin camp, mogu od 8am da ga dovedem i uzmem u 18h.

ujutru idu na bazen, igraju se u sali, vezbaju, kosarku, fudbal, rock climbing....sredom idu na field trip, sto je ukljuceno u cenu, rucak da mu platim za celu nedelju $20. Camp za celu nedelju bez hrane je $170. da ga neko drugi cuva ne bih mogla da nadjem jeftinije, ovako je sa decom na vazduhu, do polovine jula izgleda ko da je mali meksikanac :D

jeste da ja placam clanarinu mesecno za Lifetime, ali kada gledas u celini celosti, ipak se isplati jer tamo je svaki prolecni, zimski letnji raspust, svi oni counselors ga znaju, i voli.

ali ono tamo deru, bas nije fer...
da znas da kod nas ne mozes naci za tako malo para... jedino mozes da nadjes ove "gradske" kampove ( to imaju subsidy), al to se popuni u februaru. imali su u komsiluku kamp 1000 dolara mjesecno, i  plus moras da ih skupis u 3 popodne. znam da ja nisam mogla da vjerujem sta citam dok nisam shvatila da je to za mame koje ne rade, a imaju para, jer u nasem komsiluku niko nema jedno dijete ( osim poneki kinezi), sve 3-4... pa saberi...
i uvijek je fazon: kamp je od 10 do 4 i ne bude preskup, ali onda prije i poslije posebno placas i to te oderu
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Elanor

ovde su ti komunalni (gradski) kampovi oko 50 eur nedeljno, ovi komercijalni 80-150, zavisi od lokacije i aktivnosti. ok, moze da bude i preko 200, ali to su kombinacije golfa i jahanja ili jahanje s skolom jezika, tako neke perverzije. na to ide neki sitan povracaj poreza. i da, naravno da su kampovi 8-18 (aktivnosti 9-16).
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

dmi

tesin kamp je $260  nedeljno  (mi dobijamo popust jer ide i tokom godine inace je 285) i nema rucak sve moram da saljem sa njom. moze da bude tamo od 8 do 18h
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Lukina mama

Luka ,09 April 2005

veki

rafo ovo je mail koji dobih od njih

Postovana,

Program letnjeg kampa obuhvata svakog dana dve sportske aktivnosti – prva je rezervisana za jutarnji termin I planirana je rekreacija napolju (zelena povrsina kod Arene ili Zemunski kej), a popodnevna aktivnost bi bila u sali kod nas I pored nase skole sporta, obuhvata I tekvondo I kapoeru. U okviru programa imamo I skolu stranog jezika – engleski. Centar obezbedjuje dve uzine za decu u vidu voca, sokova, sladoleda I sl. Sto se tice rucka, u dogovoru sa Vama, mozemo organizovati ketering sluzbu Lido, a postoji I mogucnost da sami pripremite rucak za decu, pa da donesete.
Za decu su svakog dana zaduzeni uciteljica I trener – obe ove osobe su pedagozi, zavrsen fakultet odgovarajuceg smera, sa iskustvom u radu sa decom, kao I osoblje u centru.
Prijave su u toku I ako Ste zainteresovani, mozete nas pozvati na 011/311-04-99 I ostaviti nam podatke za devojcice.

Srdacan pozdrav

stacka

U Avantura parku radi Ceco bre pa koga interesuju detalji moze nju direkt da pita.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

prevodilica

jel i vama bode oči ovo I ili sam samo ja u pitanju :crazy:

Finalina

Quote from: prevodilica on June 06, 2013, 09:25:35 AM
jel i vama bode oči ovo I ili sam samo ja u pitanju :crazy:
ako mislimo na isto, da i meni bode oci ako nije neka greska u pisanju