kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

Summer

pa podeseno im je da automatski ispravlja i u I, kao u engleskom, nisu skontali verovatno

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Saska

Al da baš ne baciš pogled na mejl koji saljes klijentima  :hm: . Ili taj što kuca ni ne zna da to može da se ispravi.

prevodilica

ma znam, nego to se lako ispravlja odabirom odgovarajućeg jezika, jednim klikom
a ako pišeš prodajno-marketinški mejl, valjda pročitaš to sve još jednom i ispraviš tako neke greške, to je poenta
a možda sam ja prestroga
ne vidi se po mojim postovima, jer je ovo neformalna komunikacija, evo ovde počinjem svaki red/rečenicu malim slovom, ali u poslovnoj korespoNdenciji se stvarno trudim da sve bude "pismeno"

Summer

ja se skroz slazem, ali se ne cudim, posto dobijam raaazne mejlove, da padnes u nesvest.  kakav sam nepismen pre neki dan dobila iz banke, doslo mi je bilo da se raspitam ko joj je sef i da prosledim. ali nisam.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

veki

http://www.poletaracskola.com/#!letnja-skoligraonica/cy2t

ovo je zanimljivo, imaju super program na cenu je +250 dinara rucak iz keteringa ili mozes svoj pa da oni podgreju deci

rafa

meni ne smeta veliko I  :-[

u konkretnom slucaju, ovo nije klasicna poslovna komunikacija sa sebi ravnima  :rofl: a osim tog velikog I, mail realno nije nepismen

thanks veki  :bighug:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

veki

nema na cem, tek za ove druge na mesecnom nivou sa ruckom za 2 komata dece izadje 50.000 dinara
spustih slusalicu i doslo mi da olupam glavu o sto. inace se i kod onih u step up zaboravili da naglase da u cenu ne ulazi hrana, sto izadje oko 10.000 dinara na mesecnom nivou

Finalina

meni su ovi kampovi i letnje skole jezikla ravne rangu troskova koje ja razmatram za letovanje pa mi ni malo nisu privlacni sa te finansijske strane ( osim sto stvarno mislim da su neki i preskupi ) .. naravno, budem li imala relaksiranu racunicu za leto ne znaci da ih ne bih ili necu poslati na ovako nesto ... hvala vam sto ste bile vredne da se informisete i to ovde prenesete :bighug:

Margarita

nama se ove godine poklopilo sa odmorom, ali ponuda koju smo dobili od izvidjaca za letnju topo skolu u beloj crkvi bila je super
10 dana smetaj i hrana (3 obroka, 2 uzine) + prevoz = 10.000 po detetu

Finalina

to je ekstra

mardz, ima li tih izvidjaca letos na adi i da primaju sa sa strane decu, razumes na sta mislim :)

Margarita

Quote from: Finalina on June 06, 2013, 12:29:07 PM
to je ekstra

mardz, ima li tih izvidjaca letos na adi i da primaju sa sa strane decu, razumes na sta mislim :)

ovih nasih nema na adi, imali su smotru za 1. maj
ne znam za druge odrede, tj. koji je aktivan u vasem delu grada
za ovo drugo cu da se raspitam

a cene su im stvarno vise nego ok
recimo za 28-30. jun idu na olimpijadu zaboravljenih decijih igara u sid
prevoz + 2 nocenja + vecera petak, komplet obroci subota i dorucak nedelja = 1200 din
jos ne znam da li cemo ih slati, posto 28. pavle ima onaj oprostajni roditeljski kod ucitelja, ne bi to da propusti

limun

stvarno divne cene za druzenje sa izvidjacima.Nasi su isli na poludnevni izlet sa ruckom za 1000, a veliki ce ici u ponedeljak za 1100 do Avale.

veki

moje su isle na poludnevni izlet do stremena u Jakovu za 1200 dinara po detetu bez hrane, nisu jahali ni obecane konje ni vozili se kocijom, ali je zato kisa i grad odradila izlet odlicno, dosle su kuci sa visokom temperaturom i more do gole koze, promrzle. a da i sedeli su po 3,4-voro na 2 mesta u busu jer su ladno iznajmili jedan autobus za 3 odelenja :wall: (to je za drugu temu o pljuvanju po skolama

Margarita

:blink:
kod nas je ponuda za taj izlet bila 950 din, ali se odustalo, verovatno nije bilo dovoljno zainteresovanih