kako ce nam deca provoditi letnji raspust/zimski

Started by Finalina, April 29, 2010, 02:09:02 PM

Previous topic - Next topic

veki

a pa bilo je u skolama to isto i za 700 a i za 1500 din, valjda zavisi koliko se direktorijum ugradi :lol:

Pepi

Finalina

hvala, pepi :kiss1:, bas sam pre neki dan gledala da nadjem dok jos nisu objavili

emge

Marta će tokom juna ići u Povratak prirodi. Ove godine ima Petru za društvo, pa računam da će uživati.

Ove godine je tema Španska pita - rade sve o Španiji.
http://povratakprirodi.net/2015/06/10/plan-za-prvu-nedelju-velike-letnje-spanske-pite/

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

maxic

Moji od kad oci otvore igraju igrice , bulje u YT, dok im oci ne pobjele. Onda pristize komsiluk, kako se ko budi, onda se skupa malo rapsadaju, onda izadju napolje, jurcaju, voze biciklo, idu u park, plivaju. Jedu, jedu, jedu jedu, pa onda gnjave da ih negdje vodim. Danas ih ja vodim na trampoline, kao da nemaju u svakom dvoristu po jednu.
Tako ce vjerovatno i kad se vrate iz HN. Nismo se ni na sta upisali, kad mi dosade, naci cemonesto.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

senka

mi za sada imamo plan da kupimo bazen i da stoji kod moje mame na terasi i da kod nje budu Andrea i Lara
sin ce da radi u magacinu, da otplati skolarinu  :lol:
a sa K. ce biti borba sa pomeranjem grranica

moram malo da se obavestim o gradskim desavanjima, ne stizem
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

Zumbulica

Mi idemo u Amsterdam - 22% Frankfurt - 55% Prijepolje - 100%  :lol: I ja cu neko vreme biti u Prijepolju.
Nemam pojma kako ce se njih dve organizovati, samo se nadam da nece po ceo dan buljiti u telefone  :crazy:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

kalimero

videle ste na fb ono sto sam vas zvala da lajkujete, moja kuma, koja nace drzi glumu u osnovnim skolama na nbgd, organizuje letnju radionicu glume, za klince od predskolskog do sedmog, pa ako je neko zainteresovan moze i meni da se javi.... Ja cu da joj budem gostujuci "predavac" pravicu sa klincima scenografiju ili lutke ako bude lutkarka predstava :)
ako znate nekoga kome bi klinci bili zainteresovani serujte :D
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

Lani

Quote from: emge on June 11, 2015, 10:56:15 AM
Marta će tokom juna ići u Povratak prirodi. Ove godine ima Petru za društvo, pa računam da će uživati.

Ove godine je tema Španska pita - rade sve o Španiji.
http://povratakprirodi.net/2015/06/10/plan-za-prvu-nedelju-velike-letnje-spanske-pite/

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Ovo mi super zvuči, proučiću.  :clap:
Iva je tražila da u julu ide u vrtić sa Unom. :lol: :crazy: Deca iz zgrade vrtića u koju Una ide će se, zbog renoviranja, preko leta preseliti u novu zgradu, koja je mnogo veća i ima lepše i veće dvorište, namestiće im bazen itd. Iva kad je čula, zapela da ide i ona. Ali pošto će Una preko jula dva dana u nedelji provoditi u tzv. šumskom vrtiću (to ih pokupe ujutru iz vrtića, budu ceo dan na Avali pa ih vrate popodne), mislim da je Ivi glupo da sedi tamo bez sestre. Tako da smo našli kompromis, da ide jedan ili dva dana u nedelji sa Unom, kad ova nije u tom šumskom vrtiću. Naš vrtić organizuje ta celodnevna čuvanja dece preko leta, kad nije gužva.