Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Gost51

ja ne nosim parfem sa sobom

a tacno je to da su jedno vrijeme svi mirisali na light blue

i na onaj gucci rush
e, njega nisam mogla da podnesem

maripoza

Quote from: Blue on May 01, 2010, 03:34:49 PM
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Old enough to know better, but too young to care.

Lani

Gucci rush kec? Meni je on npr. fenomenalan :girl_in_love: ali je definitivno od onih - il ga voliš il ga mrziš.

Gost51

aleks

Quote from: Lani on May 01, 2010, 04:35:41 PM
Gucci rush kec? Meni je on npr. fenomenalan :girl_in_love: ali je definitivno od onih - il ga voliš il ga mrziš.

daaa, divota  :girl_in_love:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Ivy

Quote from: jackie on May 01, 2010, 04:33:55 PM
ja ne nosim parfem sa sobom

a tacno je to da su jedno vrijeme svi mirisali na light blue

i na onaj gucci rush
e, njega nisam mogla da podnesem

e tako je i ovdje...ali unazad par godina je pomama za Diorovim Hypnotic Poison  :sissyfight:  svaka druga ima taj parfem...ja ga ne volEm  :sissyfight: bas je jak...

:ph34r:

ne rekoh :D ..uzasavam se kad se neko natopi parfemom..to smatram nepristojnijim nego da se ne kupa uopste pa smrducka :)

Lani

Jao ja sam imala koleginicu koja se kupala u parfemu i to da stvar bude još gora u onom ogavnom Aromatics Elixiru. :bad: Fuuuj i sad kad se setim stresem se. :nokti2:

maripoza

I ja to mrzim, pogotovo kad je parfem jak. Nisam ni inace ljubitelj prejakih parfema, ali kad mi jos osoba sa takvim parfemom ostavlja kilometarski trag i izaziva gusenje u prostoriji koju je upravo napustio/la, odlepim.  :crazy:

Volim diskretno lepe mirise, kada se iz daljine osete malo, a iz (poprilicne :D) blizine malo vise, taman onako kako treba.  :girl_haha:
Old enough to know better, but too young to care.

Lani

Ime u Sephori novi Givenchy. Skroz je klasičan i ozbiljan ali meni baš lep.  :)
http://www.osmoz.com/fragrances/Haute-Couture-Brands/Givenchy/eaudemoiselle

Gost51

moze info iz parfimerija iz vasih gradova, kome je usput, ofkors nije hitno za ovaj parfem koji sam spominjala escada into the blue, da li je povucen iz prodaje. Ili to ove nase prodavaljke pokusavaju da uvale nesto drugo hm

Lani

Ja ga videh u Sephori pre neki dan jackie.  :)
Javi ako hoćeš da ti uzimam.

Gost51

reci cu mm da pogleda jos na nekim mjestima kod nas. Hvala ti. Dakle, levate me

Finalina

mala digresija na novitete :D ... ima li ovde ljubitelja Cacharel-a ? .... ja sam od onih sto bi i dan danas mogli da koriste Anais-Anais :lol:

Unabebili

Quote from: Finalina on May 06, 2010, 02:33:09 PM
mala digresija na novitete :D ... ima li ovde ljubitelja Cacharel-a ? .... ja sam od onih sto bi i dan danas mogli da koriste Anais-Anais :lol:

Ja okacis Nou da volim.
Meni se anais  dopada na drugome jako , a na meni mirise kao Baygon - prasak za bube  :girl_cray:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/