Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Fina, ti kao moja kuma, i ona je Anais fan.
Što reče Una, meni je on lep kad pomirišem u flašici ili na nekom drugom ali ne na sebi. Znala sam i devojku kojoj je Eden savršeno stajao ali zato na meni... ne daj ti Bože.  :crazy:

Gost51

fina, rekoh da volim noah

Saska

Trenutno imam , pre njega sam imala Ninu , a jos pre isto Diamonds, ali neki beli

Imam samo po jedan parfem istovremeno i kupujem drugi tek kad prethodni istrosim.

Glitter

Quote from: Finalina on May 06, 2010, 02:33:09 PM
mala digresija na novitete :D ... ima li ovde ljubitelja Cacharel-a ? .... ja sam od onih sto bi i dan danas mogli da koriste Anais-Anais :lol:
:victory: amor-amor bih mogla i da pijem koliko ga volim :girl_haha:

Gost51

ipak dosla odnekud escada :)

Summer

Quote from: Finalina on May 06, 2010, 02:33:09 PM
mala digresija na novitete :D ... ima li ovde ljubitelja Cacharel-a ? .... ja sam od onih sto bi i dan danas mogli da koriste Anais-Anais :lol:

Ja volim Amor-Amor, dugo sam ga koristila kao dnevnu varijantu, posle mi se malo smucio. Noa i Anais-Anais ne volim.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

anelore

Quote from: Lani on May 01, 2010, 09:58:01 AM
Zaboravila sam Lolita Lempicka parfeme da ubrojim u omiljene.  :)
Ja bih volela da nađem jedan koji ću stalno da nosim i da me svi pamte po njemu ili bar neki kome se stalno vraćam... ali toliko ih ima, prosto mi žao da ih ne menjam stalno.
Meni je jedna moja nekadasnja dugogodisnja simpatija rekao da uvek (to je trajalo neke 4 godine) mirisem isto, a ja menjala parfeme na 3 meseca.  :lol: Posle sam shvatila da je stvar u tome da meni dobro stoje samo neke mirisne note (od onih koje mi se dopadaju, npr. ne volim mnogo vanilaste i praskaste parfeme) i da zbog toga uvek mirisem na neko voce i cvece, ili kombinaciju voca i cveca. To je zato sto moja koza parfeme citrusnih nota kao da ne prima, ispare odmah, a neke toliko ukiseli, da je to odvratno (npr. J'Adore na meni smrdi na sircetaru).
Poslednjih godina ne mogu da pronadjem neki novi parfem koji bi me odusevio, tako da se vracam na nekoliko proverenih. U to mi se ubraja Amor-Amor, Burberry Woman i Burberry Weekend, kao i Lacoste - Woman, Touch of Sun i Touch of Spring (koji trenutno nosim).

Lani

Ja sam jedno vreme obožavala i samo gledala te vanilaste/čokoladne parfeme tipa Angel, baš onda kad su bili najpopularniji i kad je svaki drugi bio na taj fazon. I oni mi baš lepo stoje ali su mi dosadili.
Sad kako sam omatorila vidim da mi sve više prijaju sveži nežni parfemi koji mirišu na leto i more. :girl_in_love:

linga

Quote from: Lani on May 06, 2010, 02:38:18 PM
Fina, ti kao moja kuma, i ona je Anais fan.
Što reče Una, meni je on lep kad pomirišem u flašici ili na nekom drugom ali ne na sebi. Znala sam i devojku kojoj je Eden savršeno stajao ali zato na meni... ne daj ti Bože.  :crazy:

Eden je moj omiljeni parfem, bas me briga kako mi stoji  :lol:
Vratio se u parfimerije, ali mu je cena  :crycry:

cici

Meni se ukus za parfeme prilično pormenio posle trudnoća.

bubi

juce sam pola dana provela u parfimerijama.
trazila za poklon muski i zenski parfem.
elem na kraju kupila muski Armani Code i Gucci Guilty.
sad sam u ozbiljnoj potrazi za novim parfemom.
inace omiljeni su mi zimski Dior Addict a letnji D&G Light blue,Armani Code.

napravila sam neki spisak sta moram da "omirisem" pa me interesuje ima li neka od vas taj parfem i koliko je postojan:
1.ISL Cinema
2.She Wood
3.Guerlain Idylle
4.Bulgari Au the blanc
5.JPG 2

chokoladica

e ovo je parfem!! doduse zimski (valjda ga zato imam godinu dana). Ali , pri kraju sam i vec pocinjem da panicim :)

bubi

http://www.selective-lux.com.ua/photo/1478.jpg

ja imam ovaj ali je dnevna varijanta i nije postojan