Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Što ne koristiš parfeme mono?

monochrome

ne mogu da podnesem lankomov tresor...e. arden red door i sunflowers i nikako ne mogu muglerov alien...

parfem koji ne podnosi moju kozu, a inace mi lepo mirise, jeste j'adore...

Lani

Joj a što ja volim Sunflowers, on mi je tako feel good miris. A Angel sam koristila godinama ali mislim da više ne bih mogla, barem ne u kontinuitetu.

monochrome

Quote from: Lani on January 19, 2015, 12:26:43 AM
Što ne koristiš parfeme mono?

ne'am pojma...nesto mi ne prijaju...nije bas da nikad nista ne spricnem/macnem, ali uglavnom ne...brljavim neka e. ulja...npr. paculi...

monochrome

kako su ukusi razliciti :girl_haha:

Glitter

ja sam celu bocicu D&G the one potrosila i prig mi je, a onda dobijem the one rose i spricnem ga diva puta, brrrrrrr :crazy:

Lani

Ma mene inače nerviraju te varijacije na temu uspešnih parfema, ništa osim pokušaj da se izmuze još para, svi ti klonovi brzo padnu u zaborav.

vojka

ja ne podnosim gucci rush i versace jeans
kijam, zaboli me glava, fizicki se lose osecam
nisam ih nikad koristila, nego mi smeta i kad neko oko mene ih nosi
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

vojka

a ima parfema koji meni ne stoje nikako ali ih volim na drugima
jedan od tih je i dali, laguna
na meni katastrofa, a na mojoj kumi bozanstven
pa sam joj poklonila celu bocicu  :girl_in_love:
davno bese  :girl_haha:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Lani

Jao Laguna  :girl_haha: :girl_in_love:
Meni se Gucci Rush dopada i dopada mi se kako mi stoji, što je najbitnije, ali ga nisam nikad imala.

kalimero

joj, a ja vrtim tri parfema, boze, ko iz frke da uopste pomirisem ista drugo....One, Hypnose i Magie Noire.... :crazy:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

Setila sam se još jednog koji mi je grozan... Chanel Allure, to je mislim jedini Chanel koji ne volim.

Finalina

jungle obozavam  :-X , ali jeste naporan za okolinu, samo sto meni nekako dobro mi stoji tj po utiscima "kako na tebi mirise drugacije nije tako grozan" ....mozda su lagali :lol: .... ja imam i dan danas jos jednu tek nacetu bocu  ;D

gucci rush (crveni) :love32:

elixir je retko tezak miris, sa njim sam totalno omanula i stoji mi vise od pola velike boce vec godinama, ali zato je wrappings predivan ( i koliko sam skapirala nema ga vise u proizvodnji ili gresim :think: )

Glitter

ja volim muski Allure kupila sam ga Stivu u USA prosle zime, zenski mozda nikad nisam ni probala

Guci Rush crveni mi je naporan jezivo,

Lani

Gucci Rush je definitivno love and hate parfem, svakako neku reakciju od te dve mora da izazove. I zaista je specifičan ali meni lep.  :girl_in_love:

Wrappings nikad nisam ni videla ni pomirisala a A. Elixir je prava definicija napuderisane babe od sto godina, tj. parfema kakav bi nosila napuderisana baba od sto godina. Bukvalno mi se od njega zavrti u glavi, ali ne na dobar način.  :lol: :sick:
A imala sam jednu šeficu na nekom od bivših poslova koja se valjala u njemu, možete misliti moje agonije svaki put kad se nađem u njenoj blizini.  :lol: