Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Da da, taj. Kažem prvi jer sam negde čula/čitala da su ga reformulisali.
E sad, ako je to tačno, ne znam koliko su ga menjali, nadam se ne mnogo...
Kao pre godinu-dve kad sam videla u Sephori Veneziu i obradovala se (to je bio jedan od mojih omiljenih parfema iz studentskih dana), pomirišem kad ono ni nalik.  :crazy: Podseća u tragovima.

monochrome

a znate sta...zavisi i do nacina nanosenja parfema...kolicine...jbt, svasta sam ja vidjala ovde...devojke po wc-ima nocnih klubova...bukvalno zadizu haljine i spricaju...u nedogled...u nedogled...po kosi, vratu, rukama, nogama, domindjosu, torbama...e, tu sam se ja gusila, u tim situacijama, nevezano za ime parfema :ljut: :lol:

Glitter

Quote from: Lani on January 19, 2015, 03:10:36 PM
Kao pre godinu-dve kad sam videla u Sephori Veneziu i obradovala se (to je bio jedan od mojih omiljenih parfema iz studentskih dana), pomirišem kad ono ni nalik.  :crazy: Podseća u tragovima.
oni su napravili jos par verzija addicta i priznajem da mi se od dve nove (letnje) verzije jedna bas svidja, druga ne (ali sam zaboravila koja je koja :lol: )

Glitter

dobro valjda svi ovde imamo dovoljno godina da znamo gde se i kako i kada prska parfem  :crazy: bar se nadam

Lani

Quote from: monochrome on January 19, 2015, 03:11:28 PM
a znate sta...zavisi i do nacina nanosenja parfema...kolicine...jbt, svasta sam ja vidjala ovde...devojke po wc-ima nocnih klubova...bukvalno zadizu haljine i spricaju...u nedogled...u nedogled...po kosi, vratu, rukama, nogama, domindjosu, torbama...e, tu sam se ja gusila, u tim situacijama, nevezano za ime parfema :ljut: :lol:

:rofl1:

Glitt, ne mislim na te klonove ili mlađu braću starih parfema, nego baš na taj originalni.

Glitter

aha, ono kao daj da ga ulepsamo posle 20 godina i ostavimo mu isto ime :lol:

monochrome

a jednom sam putovala busom do beograda...i tamo negde...pa mislim da je bio sid...bus stane...prije toga sam se vec oprostila sa plucima, a mozda i zivotom od silnih parfema...onda su pounasali bureke, pa kad se to sve pomesalo...htela sam da hodam od stanice do banovog...sutradan se probudila sa grebuckavim grlom :crazy:

monochrome

:girl_haha:

pa verujem da mi ovde znamo, ali mnogi ne znaju...mislim da je defo neki put do toga, a ne do samog parfema...mozda :think:

Lani

Te koje prskaju parfeme pod suknju bih u njivu pa motiku u ruke, da kopaju. Za parfeme nisu sigurno.  :lol:

monochrome

:lol: :lol: :lol:

cime li tek peru (ribaju) domindjos da mi je znati :nokti2:

Lani

Ne želim da znam.  :rofl: :stop:

vojka

ja koristim addict i mnogo ga volim  :girl_in_love:
moj je u nekoj tamno teget bocici
sad sam gledala  u sephori, u nekim svetlim bocicama su
mada prodavacica kaze da je isti
ne znam, nisam stigla da ga omirisem, bila sam sa cokom  :lol:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Glitter

bubi

Adict je reformulisan.
To mi je omiljeni parfem i imam jos malcice tog prvog i kao cuvam ga za posebne prilike.

cici

Quote from: Finalina on January 19, 2015, 12:24:14 PM

elixir je retko tezak miris, sa njim sam totalno omanula i stoji mi vise od pola velike boce vec godinama, ali zato je wrappings predivan ( i koliko sam skapirala nema ga vise u proizvodnji ili gresim :think: )
Ne kontam, koji elixir?
Quote from: Lani on January 19, 2015, 03:10:36 PM
Prilicno je reformulisan, meni ne stoji pa nisam ni sigurna u razliku ali svi kukaju za starim.
Quote from: monochrome on January 19, 2015, 03:22:40 PM
:lol: :lol: :lol:

cime li tek peru (ribaju) domindjos da mi je znati :nokti2:
Pa ne peru, prskaju je  :rofl: