Odluke zbog kojih ste ponosni na sebe

Started by Unabebili, May 02, 2010, 02:16:03 PM

Previous topic - Next topic

Deda

Ja imam vise stvari na koje nisam ponosna  :lol:
Ali recimo, da mi je drago sto je bas tako...posto sam se nedelju dana pred vencanje dvoumila da li da odustanem  :lol:, i malo mi je falilo da odustanem , eto -drago mi je sto nisam bez obzira na sve (sto sam pisala i sto nisam  :crazy:). Kad sve oduzmem i saberem- nije lose ispalo, za mene vazi ona ..kako sam se uzdala......dobro sam se udala...Pravo je cudo kako sam ja uletaa u neke stvari u zivotu i evo me zive  :lol:
2.   Kao kod Gashe....6 meseci sam tugovala sto sam trudna, sto necu da spavam, sto nece opet da bude devojcica :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: a sad ga volim, volim, volim......i stalno premeravam da ga ne volim slucajno i trunku vise  :think:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Margarita

Pa ja nemam nesto bas bas veliko da prijavim, neke zivotne stvari su se prosto podrazumevale i nametale same po sebi. Ali mogu da kazem da sam ponosna na odluku da prestanem da pusim. :diva: Jos kad bih mogla tako i sa hranom :lol:

Dada

Ja imam nekih 5-6 koje su u tom momentu izgledale sulude ali se na kraju ispostavilo da su bile prave. Tu spadaju i odluke da rodim dva mladja djeteta (prvenstveno zbog zdarvstvenog stanja...) i da podrzim muza da u trenutku kad je dobio sjajnu poslovnu ponudu a mi imali nista odabere kosarku i malu platu... da se iz relativno sredjene situacije u CG dodje ovamo da bi se dobila sansa, tada sam i posao ostavila... Ima ih jos ali su suvise intimne. E da, ove njegove pripisujem sebi jer da ja nisam bila toliko za nikad to ne bi uradio :innocent:
Iz ove perspektive, uz sve detalje koje nisam spomenula :crazy:, vidim zasto su te odluke donosile toliko panike u nasem okruzenju ali sam i tad nekako znala da radim(o) ono sto treba i da se necu(emo) pokajati. Jednom je neko rekao da imam genetsku crtu ludila na neku mi prababu Ilinku, mozda su u pravu :lol:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

:ph34r:

ma ja sam uvijek ponosna na sebe kad uopste USPIJEM nesto da odlucim  :crazy::diva:
:lol:

sad ozbiljno...tesko da sam na nesto ponosna, a sa druge strane sto rekose posle njanjanja nema kajanja..pretpostavljam da je covjek obicno ponosan na one odluke kojima nesto sijece ..ne znam...ja ne sijecem..odvajam lagano :D u skladu sa datim okolnostima ..dugo vagam, al kad izvagam nema boga da me zaustavi :D..svaka odluka moze da bude dobra ili losa u zavisnosti od onoga sto sa tim ucinimo kasnije...tj jedna odluka ne cini proljece :lol:... iliti zivot je pun odluka :suzze:

NenaS

:( Obilazim oko ove teme vec par dana...Trenutno sam na raskrscu, stono neko rece i sve mislim da ce uskoro osvanuti neki moj utorak :think: Jednostavno, postoje neke granice preko kojih vise nema smisla ici...Kako god da vagam, tas preteze na jednu stranu - a da li je to dobro ili lose...ko zna.. :innocent:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

Zumbulica

Quote from: :ph34r: on May 03, 2010, 12:33:31 PM
ma ja sam uvijek ponosna na sebe kad uopste USPIJEM nesto da odlucim  :crazy::diva:

sad ozbiljno...tesko da sam na nesto ponosna, a sa druge strane sto rekose posle njanjanja nema kajanja..pretpostavljam da je covjek obicno ponosan na one odluke kojima nesto sijece ..ne znam...ja ne sijecem..odvajam lagano :D u skladu sa datim okolnostima ..dugo vagam, al kad izvagam nema boga da me zaustavi :D..svaka odluka moze da bude dobra ili losa u zavisnosti od onoga sto sa tim ucinimo kasnije...tj jedna odluka ne cini proljece :lol:... iliti zivot je pun odluka :suzze:

Potpisujem ovaj neozbiljni deo   :clap:  :lol:
A mogu slobodno i ozbiljni.

Neodlucnost smatram za jednu od mojih najgorih osobina koja je sve gora sa godinama. Mozda zato sto mi je jedna od vaznijih odluka u zivotu bila kao pogresno skretanje kod Albukerkija.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Glitter

Quote from: :ph34r: on May 03, 2010, 12:33:31 PM

vago moja  :rofl1: :crycry: :D :bighug:

itacka

odluka da odsluzim vojni rok i to redovno,e tu sam bio ponosan na sebe,ma koliko glupo zvucalo  :D
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

Elanor

neno :bighug:

ja sam sekla samo jednom, kad sam prelazila ovamo, ali i tu sam sebi napravila dobru zaledjinu :D
a za sve ostalo, drzala sam se one o njanjanju i kajanju :innocent:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Nanny Ogg

Quote from: itacka on May 03, 2010, 03:03:44 PM
odluka da odsluzim vojni rok i to redovno,e tu sam bio ponosan na sebe,ma koliko glupo zvucalo  :D

Meni ovo uopste ne zvuci glupo, naprotiv :)
Al to o vojsci bi mogla da bude i posebna tema :)

Neno,   :bighug:

Ajte zene, ne dram'te

Finalina

jos sam mlada da bih bila i ponosna na neke svoje odluke :lol:
..... ma salim se, ne znam zapravo kako da nalepim tu etiketu na svoje odluke :think:

Ponosna sam sto sam ostala dosledna sebi u situacijama pojedinih prevelikih iskusenja, izazova i opterecenja, kada sam srcem slusala svoju pamet ( to je ipak bilo, za mene, ali veoma tesko ) .

Ne znam zapravo sta bih konkretno izdvojila, ali volela bih da nas Una malo vise uvede u pricu ove svoje divne teme ( :kiss1: )

Gost51

ponosna na sebe sto sam donijela odluku da rodim opet iako sam znala da cu lezati od momenta kad saznam da sam u drugom stanju

i na jos nekoliko odluka od prije desetak gorina

Saska

nemam pojma.

tip sam koji razmislja dugo pre nego sto nesto odluci, a posle tu odluku smatram za najbolju mogucu u datim okolnostima.

poslednje krupno sto sam odlucila je da zadrzim ovu trudnocu, mada realno nisam imala mnogo razloga protiv, izuzev licnog komformiteta. I tu sam razmisljala cela dva dana.

linga

Hm, najvise sam ponosna na sebe sto sam uspela sama da se snadjem, od studija, preko posla, do zajednickog opstanka... 
Drago mi je sto nisam pravila vecu razliku izmedju dece, jer u kakvom smo ludom vrtlogu i koliko nam je tesko, pitanje je da li bi drugog bilo, a to bi bila nevidjena steta :)
U principu, ne secam se da li sam se zapitala sta bi bilo da je bilo... :)

MissL

Zao mi je sto neke nisam donela jer sam sumnjala u sebe
A ova koju jesam mi je ujedno i najbolja i najgora
Najbolja u smislu da imam stiva
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D