Main Menu

Moj necejed

Started by Tchi, May 06, 2010, 05:52:31 PM

Previous topic - Next topic

Tchi

Imam problem, znam da ne postoji neki konkretni savet, ali da okusam srecu da vas priupitam sta da radim sa mojim necejedom...sve traje vec vise od mesec dana, mozda i dva, ali cini mi se da kulminira, decko nece da vidi kasicicu, jede samo ono sto mu se svidja, a to su sir, hleb, keks i riba, povrce nista, voce nista (to resavam cedjenom pomorandzom) meso nekad moze nekad ne, ali samo ako ce da jede rukama, jaje uglavnom pojede kao kajganu isto rukama naravno...najveci mi je problem kasicica ni da je vidi, okrece glavu, pokriva usta, sem nekad uvece zna da pojede kiselo mleko sa hlebom i tu mu kasicica ne smeta, ali ovako nista  :wall: do danas sam izbegavala silu da ne bi dobila kontraefekat i da mu ne bi ugrozavala "licnost" molim lepo da se gospodin ne oseti uvredjen, ali sto je mnogo mnogo je, on jeste dosta krupan za svoj uzrast, ali ne moze da zivi na siru i hlebu  :girl_sad: i tako sam ratovala sa njim, on place, kad dovoljno otvori usta u cmizdrenju ja gurnem, on stane lepo sazvace pojede vidim da mu prija (boranija i mesce) ali vec sledeca kasicica opet isto i tako sam izdrzala desetak kasicica mrtva ozbiljna i kao ljuta :girl_cray: nisam sigurna da ce to da pomogne, znam da ima iskusnih na tom polju pomagajte sta da radim sa njim

AnaK

A da mu kupiš neku kašičicu i viljušku sa omiljenim junakom, pa da mu daš da paralelno sam jede?
Janko 23.7.2002.

Tchi

nije on jos dorastao do omiljenih junaka, davala kasicicu, nista, nekad uzme pa malo mlati sa njom ali bez namere da se priblizi jelu, ne znam da li bi do ovog uzrasta vec trebao da skapira kako se koristi kasika?

AnaK

Ne sećam se, ali ne verujem. Kako god, ja bih probala sa kombinovanim hranjenjem - red on prstićima, red ti kašičicom.  :love32:
Janko 23.7.2002.

Tchi

kako to lepo zvuci u teoriji, u a praksi ako sam ja tu sa kasicicom vrti se po stolici, place, ako uzme nesto u prste baci, ako ga pustim da jede sam nesto sto nije sa spiska njegovog omiljenog, ako postoji omiljeno pojesce samo to, ostalo ce ili uredno da poslaze ili da zaobidje, ako nista nije sa spiska omiljenih nece ni da pipne, eventualno ce tipa da izbira sargarepu i da je ubaci u rupu za solju na stolici  :fool:

Dada

Ja dosla samo da ga cmoknem :love32: Dovijaj se, svako je dijete drugacije, meni je Milica zivce iskidala a sad joj branim da jede :crazy:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

cici

:love32: Teglica.
Šta da ti kažem, varaj ga kako god ti padne na pamet i pusti ga da jede sam a ti ubacuj sa strane.

Glitter

Imali smo slican problem, vristao je kad vidi kasiku dok nísam skopcala da mu je jednom malo pre toga mm tetka dala malo jace zacinjen karfiol.

AnaK

Ne zvuči lepo ni u teoriji, ali dok možeš da ga hraniš, još i ima načina. Kad preraste hranjenje, a ne jede, onda vidiš da je kao mali jeo super  :'(
Janko 23.7.2002.

Tchi

jest' kad tako kazes stvarno je super ko zna sta nas ceka...upravo jede kinder country kakva takva raznovrsnost  :wall:

cici

Kad se samo setim kako je Sofija od deteta koje je jelo bukvalno sve počela da jede jedno te isto :crycry: muka mi bude.Tebe mogu samo da :bighug:

Tchi

hvala na  :bighug: znaci da odustanem i cekam?

cici

Nikako da odustaneš, pokušavaj ali nemoj da ga smaraš previše to daje loš rezultat jer će da te z*****va kad ukapira koliko ti je bitno.

Tchi

joj nisu valjda toliko opasni...sad je jeo 7korn sa sirom na kasicicu, ali samo malo nece vise i to igra se pa dodje do mene pokupi zalogaj i nastavi dalje

cici

Jok nisu :D Ako mu ne pasiraš više da mu daješ sa onom bebećom viljuškom?