Main Menu

Bebi i trudničke potrepštine

Started by Lani, May 09, 2010, 04:53:50 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Quote from: Despina on May 17, 2010, 12:18:40 PM
i meni su ali samo ako koristis svedsku pelenu.
posto se ovde siroki povoj ne praktikuje, ovi bodici su bas prikladni za novorodjencad.

Mi smo siroki povoj sa A. koristili do nekih mesec i po, sad cemo isto tako.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Deda

Ja sam Andriji sirok povoj nedelju dana, toliko je bilo vrucina da mi je bilo zao da ga mucim js i sa povojem :'(
I evo ga - prvi na krosu  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Glitter

Quote from: Elanor on May 17, 2010, 11:49:51 AM
naletela sam da pricate o benkicama. zar tu ne postoje oni bodici na preklop, sto se ne oblace preko glave? za prve mesece je to meni bilo najprakticnije, samo te sam kupovala, postoje i s dugim i s kratkim rukavima. benkicu nismo imali nijednu (za oba deteta).
ja sam za malca imala te bodice/benkice, kace se izmedju nogu a na prekolop su...kupovali smo ih u red star shopu za neke smesne pare (tipa 175 dinara) :girl_haha:

pa ko veli nek izvoli :girl_haha:

anelore

Kako su moja deca rodjena oboje u jesen, kad je vreme promenljivo i hladnjikavo (ili ledeno, ili jos uvek ledeno, kao danas  :crycry:), meni je za pocetak najbolja bila kombinacija benkice na vezivanje i tog bodija na preklop, kasnije i bodija koji se navlaci preko glave.

disco2000

Gde ima sada tih bodica na preklop?

stacka

Marty, ja znam da ih pravi Miljkovic, evo sa sajta gde bi trebalo da bude:

QuoteBeograd    

Milo&Malo    Vidikovački venac 73d ( Vidikovac)
Aksa World    Nikolaja Gogolja 17 (Banovo brdo)
Aksa    Nova Mokroluška 3 (Medaković)
Nena Tim    T.C. Imago, Dečanska 14
Mih-pet    Bulevar Despota Stefana 92

Cvrčak, Mrav i Bubica
   Milene Pavlović Barli 6b         

Novi Beograd    
Aksa Baby Planeta    Gandijeva 21 (Immo TC) Blok 64
IDEA Extra    Omladinskih brigada 100
Milupino blok 70    Jurija Gagarina 29
Milupino blok 45    Jurija Gagarina 229

S tim sto ih u subotu npr. u Aksi na NBGD nije bilo.
Videcu kad budem isla u Imago da li ih ima tamo.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Hvala :) Moram dobro strateski da isplaniram rutu shopping-a, da se ne premorim, planiram da to odradim sama...

Gost51

mi nismo imali ni jedan bodic na preklop

emge

Ja sam kupila jedan kad je imala 6 mjeseci, i na njemu je pisalo da je veličina 74.
A, on majušan... kupim ja njega, kažem da sam umišljena majka koja misli da joj je dijete veliko :lol:

E, to je max bila veličina 62, i naravno nijednom ga nije obukla :)

anelore

Mi smo za Vidu bas kupili neke u Aksi na NBGD. Tri su ostala od Save (beli, zuti), to je moja mama kupovala, ne znam gde. U Imagu mozda mogu da se nadju. E da, cini mi se da sam takve videla i u TL pre neki dan, vredelo bi proveriti, mada se ne secam da li su sa kratkim ili dugackim rukavima.

Glitter

jedan od prvih bodica mog deteta bili su sa dinosaurusima :lol: i posle se nesto cudim :crazy:

disco2000

Jao, i nase odelce za izlazak plus prva tri bodica :love32: ali to nije uticalo na pojavu ljubavi prema istim :lol:
Cak i prve cipelice (za novorodjence).

Vila

Quote from: cici on May 17, 2010, 11:18:14 AM
To još par godina rozLe, a kad dodju do 9g izjave da im je crno omiljena boja :o
Gde je nestala mala roze šljokičasta devojčica :cry:
A ja sam jedva čekala da izađe iz rozle faze, nervirala me je rozlana sve strane :crazy:
Sad i imoja gospojica voli crnu, a ljubičastu obožava :lol:

Quote from: stacka on May 17, 2010, 11:56:24 AM
Uglavnom su obicni bodici, ima i tih ali ja npr u vikend pohodu nisam naisla ni na jedan, a bas sam ih trazila.
Kupovali smo ih više puta u aksi - divni su. Ali meni nisu problem ni obični bodići, svi se oni lepo otkopčavaju. Benkice je Ksenija obukla par puta, Dušan nijednom :girl_haha:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Tchi

kako je meni bilo frka za provlacenje glavice, sad vise ne bi sa drugim detetom, bar mi se tako cini, zato smo i koristili benkice prvih 2.5 meseca dok je imao svedski da moze lepo da ih drzi, posle bodici, meni su bili super neki prugasti kupovala ih u piramidi ima ih u par radnji zato sto se jako lepo rastezu

Vila

Meni nije ni sa Ksenijom bila velika frka, nekako sam se brzo navikla.
Široki povoj je ona mukica nosila dok je doktor zahtevao, do 7. meseca, a onom prdi sam ga samoinicijativno skinula sa mesec dana  :D
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina