Hejterski topic - lekari!!!!

Started by Unabebili, May 10, 2010, 05:55:37 PM

Previous topic - Next topic

rafa

E jeste, to sam ti i onda rekla. I iz iskustva moje bake pre 10+ godina, i drugih rodjaka, i tatinog letos (sve naravno u razlicitim odeljenjima, niko na ginekologiji), za valjevsku bolnicu sve pohvale.  :good:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

maxic

Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Unabebili

Dakle,  ova zemlja je dotakla dno.
Dosla sam iz DZ i jos se tresem od dozivljaja.

Mrzim ovu zemlju, mrzim, mrzim, mrzim....i svu jebenu birokratiju u njoj!  :shout: :shout: :shout: :shout: :shout:

posle cu da vam se izjadam precizno  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

AnaK

Janko 23.7.2002.

senka

M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

disco2000

Unabebili

Elem, u mom DZ rade od 13h, knjizice se predaju u 12 i 30 i podele se brojevi sa vremenom kad da dodjes.

U utorak poranim i dodjem u 12h, a ispred mene vec 12 ljudi.  :hm:
Uredno me vrate.

Sacekam danas, odem opet u 12h, predam knjizicu,
dobijem broj i cujem proziva me sestra opet na salter i vraca mi knjzicu i kaze:

- Vama nije overena knjizica.  :o

Ja pogledam i lepo pisem datum 31.12.2011.

Turim joj pod nos, a ona meni :

- Meni  kompjuter koji je povezan sa Fondom kaze da Vam je osiguranje isteklo 26.12. i da ste odjavljeni. To najverovatnije znaci da Vasa firma ne placa doprinose.

Ja osigurana preko muza, zovnem doticnog i pitam dje zapelo. 
Ovaj ode , proveri, kad tamo - treba da se uradi  nova knjizica, sa produzetkom overe.  :ces:

Ja to prenesem sestri, ona kaze: - Ja sam tim nemam nista, meni kompjuter pokazuje da vi NEMATE zdravstveno osiguranje.

:shout: :shout: :shout: :shout:

Vratim se kuci, a besna, kao osam ljutih risova.  >:(
Popizdim , proverim u fondu , ovi iz muzevljeve firme  me odjavili jos pre 20 dana!!!!!  :crazy:

Zovnem gospodu koja rade na aerodoromu , predstavim se  i tip pocne da lelemuda kao "pa to je procedura, odjavimo vas malo pre isteka, pa vam izdamo novu knjizicu".

Pustim ga da otkenja svoje, pa pitam:
- Jeste li vi poslali zvanican dopis u kome obavestavete svoje zaposlene o tome da su duzni da preuzmu nove knjizice i o tome da im je odjvaljeno zdravstveno osiguranje, te da jedan vremenski period nema pokriveno to isto osiguranje?

Ttuc muc...muuu....paaaaaaaaaaaa, nismoooooo....

- Niste? A kako moj muz da zna da treba da preuzme novu knjizicu, da gleda u tarot? Hvala, dovoljno sam cula i dobila podataka.
Cela vasa sluzba INSISITIRA NA PISMENOJ FORMI SVEGA sto se tamo radi, a sami se toga ne pridrzavate.

Naravno da su mi poslali knjzicu u roku od danas.  :D

Sto nije izmenilo cinjenicu da ja danas nisam mogla da dobijem zdrravstvenu uslugu , te sam otisla i privatno uradila analize koje su mi bile potrebne  :wall:

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

NenaS

Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

emge

Una :bighug:
Mada ovo je više za hejterski topik protim tm firme, ali kapiram da si se iscimala :kiss1:

Unabebili

Da bude da samo hejtujem, dosla i da pohvalim  :girl_haha:

Elem, stignem jutros oko 8h sa caletom u DZ. Deda dobio 3 uputa od dr opste prakse:
- snimanje  pluca i srca
- uz abdomena
- uz prostate

Krupnim slovima lepo pise da se ti pregledi zakazuju u prvom slobodnom terminu.

Ja se vec pokunjila   i racunam da cemo bar jos neka tri dana da se vukljamo po hodnicima, cekajuci.

I pitam zenu na salteru ima li sanse da nam bar te preglede zakaze za jedan dan, objasnim da je u pitanju covek od skoro 80 godina, da mi je malo problem da ga dovodim u tri navrata, da putujem, a nema ko drugi oko njega i zena ladno :

- Sacekajte trenutak, da konsultujem lekara, ako bude mogao da vas primi danas da sve danas zavrsite. Ako deda nije jutros doruckova, dajte mu sad da popije litar vode za UZ. Mozda cete morati malo danas da cekate, ako mozete.

Udje kod lekara, izadje i kaze: - Sve cete danas zavrsti!

:o :o :o :o :o :o :o

I sve smo zavrsili  za sat i po vremena!  :sreca:

Znaci, nemam reci koliko me prijatno iznenadila dobra volja i prijatnost u ophodjenju!

Lani

AnaK

Janko 23.7.2002.

Finalina

Quote from: Unabebili on January 18, 2012, 12:15:24 PM
Znaci, nemam reci koliko me prijatno iznenadila dobra volja i prijatnost u ophodjenju!
ljubaznost čini čuda ;)

limun

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL