Main Menu

Hejterski topic - lekari!!!!

Started by Unabebili, May 10, 2010, 05:55:37 PM

Previous topic - Next topic

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge

Una :lol: :lol: stvarno si mogla da saradjuješ malo :rofl:

Super da je sve OK :clap:

Unabebili

:diva:
mesim po kucama ( i ordinacijama)  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Lani

Možda misli na lošu saradnju sa pacijentom, možda je htela on da joj odgovara na pitanja.  :lol: :crazy:
U svakom slučaju, ona je frik a on je dobro i to je najvažnije.  :kiss1:

Elanor

una, super za tatu :clap:

a za losu saradnju, verovatno je mislila na nedovoljno uradjenu spirometriju. svejedno je :fool:.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

cici

Super :clap:

Spirometrija je odvratna i ja sam htela da se ugusim i ispovracam istovremeno .

Unabebili

pa ja ovo MORAM sa vama da podelim, nasla sam dr nadrk na FB-u i zena ima ovakav dosije:

Activities and interests
Other   
Jovana Nikcevic, "Boze cuvaj mi druga i iskrenog prijatelja,da ga nikad ne slome bol i tuga", FarmVille, Pozovi u grupu sve koje smatraš pravim prijateljima :), Прави другар је онај који те слуша и док смараш !, Nisi riba ako nosis stikle..Riba si ako znas da hodas u njima! :P, Montenegro - Crna Gora, Nikšić, FrontierVille, Games, Pioneer Trail, Games, Monster World, Monster World, ALTA MODA Fashion room Novi Sad, click me, Bouncing Balls, Bouncing Balls, Texas HoldEm Poker, Country Life, Najlepša vila na svetu (18 slika), Bouncing Balls, Staries, Ivana's Farm

Basic Information
About Ljiljana   iskrena, vrijedna snalažljiva kreativna i to je to

!!!!!  :lol:

pa mi smo danas dobro prosli, kad se bolje pogleda  :rofl:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Deda

Una   :rofl: , eto tebi novog zanimanja, analiza na osnovu FB . Ima da se obogatis  :girl_haha:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Au sestro pa ona ne stize da leci ljude od toliko igrica :lol:

Saska

Quote from: Elanor on January 24, 2012, 03:04:27 PM
una, super za tatu :clap:

a za losu saradnju, verovatno je mislila na nedovoljno uradjenu spirometriju. svejedno je :fool:.
i ja ovu nesaradnju ovako protumačih.
Super, Una

limun

"losa saradnja, nije za tumacenje"

ovo vise deluje kao njen potpis   ;D

Xe

Unu treba zaposliti kao "tajnog pacijenta"  :girl_haha:  Nasla je na Fejsu  :lol:  Moracu ja svog doktora da potrazim :zlocka: kad vec imam Flokijeve doktore, sto da nemam i svog  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

cici

martina

joj, uno, carica si. mene moja doktorica nervira, idem da je nadjem

mada, ona je neefikasna dobrica. divno te saslusa... i nista. dok si kod nje, osjecas se super a tek kad izadjes napolje skontas da te zajeb....
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

aleks

Una, bitno da je tata dobro  :clap:
Radis u pekari :lol:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010