Main Menu

Hejterski topic - lekari!!!!

Started by Unabebili, May 10, 2010, 05:55:37 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

Unabebili

porazno  je koliko je ljudi sa ociglednim deficitom empatije radi u ovako osetljivoj profesiji  :girl_cray:

a s druge strane, sretala sam predivnih ljudi koji su bili hiperempaticni, iako se s ovim srecu svakodnevno

mog oca su prosle godine sa VMA ispratile lekarka i med.sestra sa suzama  u ocima iz prijema i mahale mu dok nije zamakao iz coska  :'(... a nije mu bilo nista i realno im je oduzeo dragoceno vreme za nekog pancijenta kome je trerbala njihova hitna pomoc
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

vojka

pepi, razgovori se svi snimaju
pripreti im sa time
ja sam posebno alergicna na hitnu pomoc Bg
mogu na prste jedne ruke da nabrojim ljude koji tamo rade i da su ok
ostalo su idioti,
svadjala sam se sa njima nebrojeno puta
ne mogu ni da vam napisem sta su radili i sta rade  :(  >:(

stomak mi se grcio kad je isla ona emisija Hitna pomoc, mislim na B92, gde ih prikazuju kao divne, a u stavri go idiot do idiota  >:(

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

cici

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Pepi :bighug:

martina

Quote from: vojka on April 02, 2013, 06:22:30 PM
pepi, razgovori se svi snimaju
pripreti im sa time
a mislis ti vojka da bi oni tako pricali da im neko nesto moze? i hoce!
kako mrzim kad se psihopate tako izviljavaju samo zato sto ih je zapalo da imaju nesto malo moci
jako me to nervira, jako, to su mi najgori ljudi

i stvarno doslo vrijeme kod vas da malo ti sto placaju porez imaju neko pravo glasa... a ne stalno o kosovu
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Xe

Moram da kazem da su lekari u Hitnoj pomoci kod nas vrlo ljubazni, bar do sada nisam imala nikakvih problema (a mama ih je zvala svako malo, doduse, prvo zove da pita koju terapiju da uzme, pa joj kazu da se javi ako ne skine pritisak...) i uvek dodju i odrade posao korektno.

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Dawn

Pepi a jel vam ZR gerontološki nije opcija?

Pepi

Nije, jer ne spremaju hranu bez glutena. Ali smo pronasli privatni dom u zr, i sutra ce je smestiti tamo. A sto se tice ovog bezobraznika, sigurno cu poslati mail protesta, za drugo nemam zivaca.

martina

Quote from: Pepi on April 02, 2013, 09:13:23 PM
A sto se tice ovog bezobraznika, sigurno cu poslati mail protesta, za drugo nemam zivaca.
posalji, bas treba...
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lukina mama

jao pepi  :bighug: pa to je stvarno bezobrazluk, nemam reci....nazovi ih ponovo, i reci im da si prethodni razgovor snimala, i da gledaju vesti ili sta se vec gleda  >:( >:( >:(

uh kako mene nervira taj bezobrazluk, raditi na takvom mestu i biti tako bezobrazan :shout: :shout: :shout:
Luka ,09 April 2005

Pepi

Ma sve to borba sa vetrenjačama, i ovaj mail ću poslati da dam sebi oduška, ništa ne očekujem da će se desiti.

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

gasha

Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.