Hejterski topic - lekari!!!!

Started by Unabebili, May 10, 2010, 05:55:37 PM

Previous topic - Next topic

Vila

Ph, posle porođaja mož' vojska da paradira, meni svejedno :lol:
Ja sam naletela posle prvog porođaja, pre skoro devet godina, na sjajnu dr ginekologa u DZ, pa sam joj i dalje verna. Načelnica ginekologije u DZ Voždovac, Branka Lazić.

Pre toga sam u studentskoj poliklinici bila kod Bojane Milošević, odlična, takođe. Sad valjda radi privatno. A sećam se te sa kandžama koju pomenu Glitter, imala sam neki hitan problem u prvoj trudnoći, Miloševićka nije radila tog dana, i ja kod ove - sva sreća da me nije pregladala, ubila bi je :rofl:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Pepi

Ja se više ne obazirem na bilo čije prisustvo za vreme pregleda, potpuno sam oguglala  :crazy:
Ali  nije oduvek bilo tako... u operacionoj sali pre laparaskopije, pripremaju me, i ulazi gomila studenata ...ja kažem da želim da izađu, dr kao ok, nema problema...tog trenutka sam zaspala, ali nisam sigurna da su izašli  :rofl:

Glitter

Quote from: Vila on May 12, 2010, 01:04:52 PM
Ph, posle porođaja mož' vojska da paradira, meni svejedno :lol:
Ja sam naletela posle prvog porođaja, pre skoro devet godina, na sjajnu dr ginekologa u DZ, pa sam joj i dalje verna. Načelnica ginekologije u DZ Voždovac, Branka Lazić.

Pre toga sam u studentskoj poliklinici bila kod Bojane Milošević, odlična, takođe. Sad valjda radi privatno. A sećam se te sa kandžama koju pomenu Glitter, imala sam neki hitan problem u prvoj trudnoći, Miloševićka nije radila tog dana, i ja kod ove - sva sreća da me nije pregladala, ubila bi je :rofl:
:crazy: :lol: :lol:

Lani

:nokti2: Kakve bre kandže.

Ja sam bila pošteđena grupnih pregleda i zagledanja dosad na svu sreću. :crazy:

Unabebili

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Elem, a da mi preporucite neku dobru ginekologicu?
Izvesno je da ovde vise necu ici na preglede  >:(

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Glitter

Unabebili

kako da dodjem do nje, najavim se, pitam da li mogu da prebacim karton?
primaju li oni nekog ko nije vojni osiguranik?

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

Glitter

imaju dan za civile, placa se ali ne puna cena kao npr kod privatnika, vidi na njihovom sajtu, ja u principu kod nje idem bilo kojim danom...pratila sam je od privatnika i sad kad se odlucila da radi samo drzavno

Unabebili

Pepi

Ceca

Dusan 05.08.2005.

kalimero

uh, kad se setim trudnoće i ležanja na patologiji....nema ko me nije pregledao i čačnuo gde ne treba..... :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

itacka

imam i ja nesto da kazem na ovu temu,samo sto je u pitanju privatna labaratorija Hexalab

elem znate da hocu ponovo da prisustvujem porodjaju,i za to treba da odradim bris nosa,bris grla i koprokulturu,i tako odem ja proslu subotu ujutru tamo i u utorak su mi bili gotovi brisevi i ja odem da pokupim rezultate ispada i da u nosu i u grlu imam nke bakterije,u nosu staphylococcus aureus 20%,a u grlu streptococccus pyogenes 30% (ova  btw je uzrocnik sarlaha),sad meni bese sumnjivo da imam 2 razlicite bakterije u gornjim disajnim putevima i resio sam malo da google-am,kad sam video koje su to bakterije i da nemam ni jedan jedini simptom ne samo to,nego ni da se ne secam kad me je zadnji put boleleo grlo ili nos,lepo odem ja u GRadski ZAvod za Zastitu Zdravlja u sredu da ponovim briseve,i danas rezultat pokaze da nema apsolutno nista,nalaz uredan

znaci ovi mamlazi iz Hexalaba  >:(   >:(   >:(    >:(  su mi ladno napisali da imam nesto samo da bi ponovo dosao da odradim analize kod njih kad zavrsim sa terapijom,(a btw poceo sam da pijem eritromicin u slucaju da stvarno imam neko cudo),to je cista PLJACKA,mislim se da odem sutra da ih oteram u tri lepe i da trazim pare nazad grrrrrrrrrrrrrrrrrr   >:(     >:(      >:(
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.06.2010.

Unabebili

Ja isto imam losa iskustva sa Hexalabom, ali zato imam odlicna sa Konzilijumom, zaista.  :innocent:

Nadam se da nisi prvo poceo da pijes antibiotike, pa onda ponovio nalaz u Zavodu.

Ako te ne mrzi, prijavi ih zdravstvenoj inspekciji .
Mozes i telefonom da prijavis nepravilnost u radu.

Uostalom, tata, nemoj da se nerviras...za tebe idu divni dani  :innocent: :love32:

stacka

Quote from: Unabebili on May 14, 2010, 06:02:29 PM

Nadam se da nisi prvo poceo da pijes antibiotike, pa onda ponovio nalaz u Zavodu.

Srecom, poslusao je svoj instikt a ne dosadnu mene :-[ koja ga je terorisala da krene odmah sa antibioticima pa je prvo dao bris i onda to popodne poceo da pije, za svaki slucaj.
Danas citav dan slusam "Jesam li ti rekao" :lol:
Ali mi je pao kamen sa srca, definitivno, bas sam se smorila, cak sam mu zapretila i epiduralom ako ne bude prisustvovao porodjaju :rofl1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.