Hejterski topic - lekari!!!!

Started by Unabebili, May 10, 2010, 05:55:37 PM

Previous topic - Next topic

Vockica

Kad je Dunja dobila boginje odvedem je u dispanzer.Posto sam samo cekala kad ce dobiti jer je bila u kontaktu kazem ja dr da smo dosli zbog boginja.A ona meni najnaj ironicnijim tonom kao da sam sa drveta sisla:"A kako znate da su boginje?"...Mislim da sam se prvi put u zivotu snasla da odgovorim na pravi nacin i kazem joj:"KOLEGINICE samo smo dosli da prijavimo boginje..."..Mislila sam da ce da se srusi od blama i koliko je pocrvenela....uzas...
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Unabebili

Vockice  :good:
Divim se  kad neko odreguje na pravi nacin onda kad treba!
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

Summer

Sad citam ovu temu, pa se setih te sa kandzama sa Studentske  :crazy: Nije me pregledala, ali sma je videla. Uzas. Tamo sam jednom bila na pregledu kod izvesnog dr Kastratovica (stvarno se tako zove). Toliko me je grubo pregledao da me sestra koja mi je posle uzimala bris za Papa test pitala jesam li imala  grublje odnose prethodnu noc. Grrr...sad bi ga zadavila. POsle mi malo krvarilo.

A jednom sam u DZ Banovo brdo otisla kod ginekologa i mrzelo me da cekam, pa kao odaberem nekog muskarca kod kojeg nije bilo guzve. Ulazim, a kod njega dugacki nokti, prljavi. SAmo sto nisam povratila. KAze: udjite, skinite se. A ja slagah u sekundi: Ma ne, ja samo dosla da se dogovorimo kad da dodjem da mi uzmete briseve, sad imam menstruaciju  :rofl: Gledao me kao da sam sa drveta sisla. NIkada vise tamo nisam krocila.

Tad sam pocela da idem kod moje dr Slavice privatno, obozavam je. Sad i sve moje drugarice idu kod nje  :girl_haha:

A setih se jos bisera dr iz DZ Stari grad kod koje sam odlazila po upute/doznake i sl. Pa kao stigao im novi aparat za UZ i ona kao ajde da me pregleda, nije nijednom. A smotana, ne zna engelski, zbunila se. Pet puta upisuje datum zadnje menstruacije 01. april 2006., sva se trese i kaze: Maco, termin ti je 15. juna 2007  :lol: :lol: Ja kazem: da nije puno 14 meseci da budem trudna  :rofl: :rofl: Kad sam ispricala to taj dan na vezbama u Gradskoj, valjali smo se od smeha i do kraja me zezali, kao tebi se ne zuri, imas jos fore do 15. juna  :rofl:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Saska

Secam se i ja tog Kastratovica, jednom sam bila kod njega, ali nije bio nesto grub. Ustvari on je bio prvi muski gin koji me je pregledao, imala sam neke 22-23 god, htela u zemlju da propadnem  :-[

A Hexalab je nama jednom u sred epidemije salmonele u vrticu, analizirao Jovi stolicu
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
i dobili rezultat kao sve ok. U GZZZ, naravno izoluju bakteriju.

disco2000

Proverila sam, nisam kod ove kod koje je Una :lol:

Unabebili

Stizem u pola jedan, radno vreme je do 13h, u cekaonici nikog, u ordinaciji nikog, radnja se dogadja kod vec naznacene Slavice Petrovic, skota u mom domu zdravlja.

Naglasavam sestri da dolazim samo da podignem rezultate.

- Dodjite sutra, doktorka vise ne prima!
- Pa nema nikog, to je 5 minuta posla, a radno vreme vam je do 13h.
-Pa da, ali doktorka vise ne prima posle 12h.

PA STOKO LENJA, JESI TI GORFICA PA DA "NE PRIMAS" POSLE 12H.

Sutra, dolazim sa inspekcijom i sa Studiom B da je snimi kako dopuzava na posao sa zakasnjenjem koje nikad nije manje od pola sata.

Pun mi je kufer ove zemlje i dezorganizacije i moje nemoci da ista promenim, cak ni  svoj odnos prema svemu ovome  :girl_cray:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

AnaK

Janko 23.7.2002.

Xe

Una  :bighug: promeni doktorku, ali biraj najvecu guzvu i najglasnije moguce kazi zasto neces vise kod te doktorke i da ti nadju neku koja radi u oznaceno radno vreme.
Cisto da se zna  :bighug:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

anelore

Quote from: Unabebili on October 13, 2010, 04:49:45 PM
Stizem u pola jedan, radno vreme je do 13h, u cekaonici nikog, u ordinaciji nikog, radnja se dogadja kod vec naznacene Slavice Petrovic, skota u mom domu zdravlja.

Naglasavam sestri da dolazim samo da podignem rezultate.

- Dodjite sutra, doktorka vise ne prima!
- Pa nema nikog, to je 5 minuta posla, a radno vreme vam je do 13h.
-Pa da, ali doktorka vise ne prima posle 12h.

PA STOKO LENJA, JESI TI GORFICA PA DA "NE PRIMAS" POSLE 12H.

Sutra, dolazim sa inspekcijom i sa Studiom B da je snimi kako dopuzava na posao sa zakasnjenjem koje nikad nije manje od pola sata.Pun mi je kufer ove zemlje i dezorganizacije i moje nemoci da ista promenim, cak ni  svoj odnos prema svemu ovome  :girl_cray:

Svakako, ali je prvo prijavi i Zastitniku pacijenata, najozbiljnije.

prevodilica

mene su u DZ isprašili par puta za divnu ideju da dodjem posle 12h kad je radno vreme do 13h i više ni ne pokušavam

cici

Imaju trudničko radno vreme.Zakasne pola sata, pola sata pauza, i završe sat ranije :hm:

MissL

znam da je ovo hejterski topic i koliko god licno ne podnosila njihovo trudnicko radno vreme
ponekad za to nisu krivi lekari
nego sestre zastitnice :hm:

par puta sam uspela u kasne sate da preskocim sestru
doktorka nas primala bez ikakvih problema
Stiv 24.11.2003.

cici

Veruj mi na reč da je to u 99% slučajeva zajednička akcija.

MissL

ma ne sumnjam ja u te kombinacije
al' kad uspes da preskocis kerbera, druga prica
Stiv 24.11.2003.