Main Menu

Kraljica čokolade

Started by anelore, April 06, 2010, 08:02:14 AM

Previous topic - Next topic

Despina

A, L, S

linga

Pepi

Margarita

emge za kraljicu kraljice ;) :clap:

emge

Ej, bre, stidim se :-[

svima garant ispada ovako. :bighug:

prevodilica

meni da drzite palceve da mi presek bude bar priblizno takav, hocu da je pravim u subotu detetu za rodj *kao dodatnu tortu, jednu sam ipak narucila, da budem sigurna
meni torte oduvek budu izuzetno ukusne, materijal je uvek najbolji, recepti dobri
jedino im izgled kvari koncepciju :crazy:
kraljicu sam pravila jedno 2-3 puta, nema ko se nije odusevio, znam tacno i koliko mi treba, dve i po mere za kalup od 28cm, bude super, jos sam odozgo stavljala i slatku pavlaku/slag videcu koju cu sad kombinaciju
mislim da cu uzeti slag just in case ukoliko presek ne bude neki da je zamaskiram
a da ce biti ukusna, mora biti :balavi:

cici

Quote from: emge on January 18, 2011, 05:12:05 PM
Ej, bre, stidim se :-[

svima garant ispada ovako. :bighug:
Nema razloga da se stidiš jer ti je ispala za 10+ .

bomboncica

http://www.coolinarika.com/preview/recept/kraljica-cokolade/
Zdravo, da se prijavi i originalni autor recepta koji je preuzet sa coolinarike. :D
Drago mi je da vam se torta dopada.

rafa

Zdravo bomboncice.  :flower:

Ni ne znas koliko si popularna ovde kod nas.  :rofl:
Hvala za recept.  :innocent:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

kalimero

proverih, imam sve u kuci od sastojaka, pa je pravim sad za nedelju. :clap:..... drzite mi palceve, a javljam kako je uspelo.....
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

AnaK

Hvala na receptu, savršenstvo  :girl_in_love: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Margarita

upravo pecem koricu :girl_in_love:
bomboncice :flower:

Deda

Bomboncice , ako imas jos neki takav dobar, daj -ne ljutimo se  :girl_in_love:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

bomboncica

Cure, tako mi je drago da vam se sviđa, to je moja omiljena torta. Dok nisam napisala recept na netu nisam mogla naći ništa o toj torti, pa sam lijepo otišla sa sestrom u slastičarnu i otpočela dešifrovanje. Obe smo naručile po komad, a ja sam svoj jela pola sata dok nisam skontala šta ima unutra. Vidjela sam da sad neke djevojke koje je prave stavljaju u kremu žumanca ili maslac, ali ja mislim da je torta dovoljno kalorična i bez toga, a ukus ostane isti. Sinoć sam pravila Američku tortu, crna čokolada+marelice, pa čim stavim recept na coolinariku dajem vam link ovdje. Do tad uživajte u kraljici! :)