Main Menu

Dezodoransi / antiperspirant

Started by Blue, May 26, 2010, 01:57:10 PM

Previous topic - Next topic

rafa

Dobro si mi objasnila  :lol:, dovoljno dobro da zelim da ga probam.  :kiss1:
Pa da mirisem i ja divno prirodno.  :girl_haha:
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

janavi

sad se i meni ovaj dopao, al to garant nema kod nas :ljut:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Blue

Quote from: TINK on May 29, 2010, 04:32:51 PM
Mene MM uvek pita kako ja tako divno mirisem ispod ruke, ja reko buuuu, nemam pojma  :pardon:, to ja tako prirodno mirisem  :diva: :lol:

Kupujem odmah :turpija:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

maxic

Koristim neki Secret, uvjek neutralni, mirise na svjeze. Uzeljela sam se onih nasih  Fa, Neutro Roberts i ostalih.

Uloske ne koristim kao ni tampone, diva cup only. Svanulo mi od kad ne moram da se bakcem uloscima/tamponima.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

Dusica

Koristim Dove vec par godina i ne menjam. Uzela sam nedavno neki novi Garnie, navodno 48 sati 'drzi' ali to je ocigledno samo reklama jer radi mozda 5-6 sati.

dmi

tink koliko kosta ovja lankaster? ja ga izguglala i kostao bi me oko $40  :blink:
mnogo brate za kremu ispod pazuha
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

TINK

Dmi kosta 32chf, to ve valjda oko 21-22 eura. Ali duuuugo traje, moze biti preko pola godine  :good:

Rafo, Blue ako ga nadjete bice super, ja gledam po netu i nigde u CH ga neprodaju  :crycry:. Moram da obijam noge  :wall:

Zumbulica

Kupila Jeleni Balea Young, nasla sam i onaj koji Janavi preporucuje, ali nisam mogla da se natezem sa njom sestra me cekala u kolima sa vristecom, pomahnitalom decom  ;D
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Blue

Quote from: maxic on May 29, 2010, 10:06:29 PM
Uloske ne koristim kao ni tampone, diva cup only. Svanulo mi od kad ne moram da se bakcem uloscima/tamponima.

Quote from: TINK on May 30, 2010, 10:09:37 AM
Rafo, Blue ako ga nadjete bice super, ja gledam po netu i nigde u CH ga neprodaju  :crycry:

pogledacu da li ima, zazvucala mi je super tvoja reklama bas  :good:

Lani

Kupila ja juče u Idei, iz zezanja najviše, neki Playboy dezodorans.  :crazy:
Mogu vam reći da je dobar. :girl_haha: Nije antiperspirant.

Blue

ja sam danas bas trazila svugde onaj Lancaster crni krem dezedorans, koji je tako ishvalila Tink, i nema ga ama bas nigde  :crycry:

inace, utvrdila sam sta je bio uzrok mojih problema  :stop:

imam 2 majce dugackih rukava razlicitih boja, koje su od svile i pamuka (pomesano). kada god sam njih nosila, javio se problem, i samo tada (a cudno, jer je materijal prirodan i vrlo su kvalitetne i tanke).  :think:

od kako ih ne nosim, nema problema.

AnaK

Zaljubila sam se u ovaj dezodorans kod koleginice, pa sam ga kupila. Savršen je. Sve osim cene, tj. Al' procenih da (mi) vredi.

http://www.sg.shiseido.com/sc/product/view.asp?S=11101
Janko 23.7.2002.

Finalina

anak, mirisan je ili ne? puderast ili vodenast? .. tj sta mu "plus" ? :)

neko je pomenuo kristal dezodorans ( mislim da je Lani ) , a ja sam u DM-u skoro kupila neki u stiku i ne znam sta da mislim :)  - maze se na vlaznu kozu, nema miris i eto to je sve .... mm kaze da mu se dopada, izgleda :lol: ..... neobican mi je

AnaK

Miriše na bebi puder, otprilike. Bez alkohola i aluminijuma. Nemam osećaj 'lepljivosti'. Ne ostavlja trag na odeći. Neobičan mi je osećaj, nisam sigurna da umem da ga opišem. Drugačiji od svih koje sam do sada koristila.
Janko 23.7.2002.

janavi

ja koristim taj što je fina pomenula :)

a volim puderaste mirise, mogla bih taj anaK da probam :)
jel ima u liliju?
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it