Main Menu

GPS

Started by anelore, May 28, 2010, 11:37:51 AM

Previous topic - Next topic

Dawn

Priča iGo kao navijen, mislim da ima i muški i ženski glas, mi smo podesili na ženski, zovemo je Nataša :crazy: Super je što mogu da se učitaju raznorazne bitne lokacije, pa mi uvek potražimo pumpe sa TNG, speedcam-ove i tako te stvari...

Elanor

mi  svaki gps zovemo "tetka" :lol:
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

maripoza

Moze li to obavestavanje o prekoracenju brzine nekako da se iskljuci? :D
Old enough to know better, but too young to care.

Dawn

Sve je podesivo ;)

maripoza

E super, onda cemo da testiramo Natasu. Tnx. :)

Mirka

mi smo našu nazvali Nevena  :lol:
još od neke prastare verzije

može Nevena/Nataša i da ne priča, nije problem, sve se da podesiti
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

kalimero

skinuh neki navfree, ali mi je dao samo da skinem nasu i grcku mapu, sad mi fali makedonija ....  :think:

pritom,  i tlf mi je kretenski, ima svoju volju, eno ga sam nesto pali i gasi  :fool: ne znam da l su svi "pametni" telefoni takvi ili samo ovi sluzbeni krsevi (neki najosnovniji htc desire).....
moracu doticni programcic da isprobam ovih dana po gradu bar..... 
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

maripoza

Mirka, znam da moze da ne prica. Interesovalo me je da li moze da prica, ali da ne obavestava o odredjenim stvarima, ako ja tako podesim.

Zapravo, da li moze da precuti ono sto ne zelim da cujem. :rofl:

Mirka

ma nisam ni mislila ništa loše, znam da znaš
kol'ko sam ja razumela može dosta toga da se podesi, mislim da je Dawn pomenula
konkretno ovo za brzinu može da se isključi  ;)
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

maripoza

Sta si mogla da mislis lose, naopako? :lol:
Pola se zezam (da ne cujem sta mi se ne svidja :D) a pola me zanimalo da li su pojedinacne opcije podesive jer mi je bitno da cujem za koliko treba skrenuti, u kom pravcu i tome slicno, ali mi istovremeno smeta ako krene da mi prica za svaki nebitan djavo, to me dekoncentrise. A ima raznih softvera, nisu svi bogati opcijama.

Nego, stavih opet Navigon da proverim da li radi. To je zapravo Garmin softver. Isprobacu i ovaj vas kad stignem.

Mirka

nisam ja sva svoja ovih dana, ne postavljaj teške zadatke  :girl_haha:

Naša prva Nevena je bila Navigon, nego  nismo mnogo skitali.
Pratim mm-a ovih dana, izgleda da iGo ima baš dosta opcija, vredi pokušati
ako treba da ostavim i ja link?
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

Pepi

Ima li neko volje i vremena da mi napise korak po korak kako se instalira gps igo na telefonu. Ja sam totalno glupava za to  :-[ a mm jos gore, a ima alcatel idol koji su mu vratili sa popravke bez gps.

DekiTaja

Quote from: Pepi on July 05, 2014, 11:10:41 AM
Ima li neko volje i vremena da mi napise korak po korak kako se instalira gps igo na telefonu. Ja sam totalno glupava za to  :-[ a mm jos gore, a ima alcatel idol koji su mu vratili sa popravke bez gps.
Mogao bih ja da pokušam, ali bi nekako bilo lakše to da se uradi preko nekog chat-a, nego ovako preko foruma.

Jel bi vam odgovaralo da se dopisujemo preko Google Hangouts ili Skype-a?

Ako ne, mogu da vas uputim na neko uputstvo koje već postoji.

Pepi

Hvala, DekiTajo, u ponedeljak ce doci neko ko se kao razume, ako ne uspemo, javicu se  :flower:

kalimero

samo da objavim da onaj navigator sto smo skinuli na batin tablet nismo uspeli ni da pokrenemo  :wall:

toliko o tome.....za sledece leto/zimu/putovanje moram da aktiviram nekog od it strucnjaka odavde, da ne petljam vise ovako  :rofl: :wall:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.