Navijanje - stiže nam stackina i itackina Maša - STIGLA KUĆI

Started by Lani, June 07, 2010, 09:26:28 AM

Previous topic - Next topic

Maki

Mislim da je ta crna i meni bila na porodjaju - super je.I hrabro je podnosila moju nogu na ramenu i ledjima.
A Aleksa ce ti ogroman, veliki, skroz odrastao.Ja jos uvek ne mogu da se naviknem na "veliku" Sofiju.
I Stacka-izvini za kasni sms sinoc - uopste nisam znala koliko je sati. :-[

stacka

Maki ma nema frke tel je na vibraciji ja nisam ni cula kad je stigla, nemas brige. Hvala puno :bighug:
Ova babica je satirana, mnogo je slatka. Moguce da su je 2006 vec prebacili sa patologije jer se nje ne secam, ostalih se secam, cak sam i onu kozu Snezu prepoznala iako je promenila boju kose.
Aleksu jedva cekam da vidim mada mozda me i iskulira posto dolazi sa babom :lol:
Lani ja se osecam sjajno, pre svega psihicki, ovde je potpuno drugacije nego dole, fizicki isto, cim mogu da sedim :girl_haha: ma bas super, super. Moram da pohvalim celokupno osoblje na bf, babice, sestre, pedijatri - nije jos bilo pitanja na koji sam dobila mrk pogled ili slicno, na sva moja pitanja su odgovorili
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

disco2000

Aha :) ali ja ipak pojedoh sve nokte :nokti2:

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

stacka

Hvala, draga, sad ga videh.
Ne mogu recima da vam objasnim kako sam se osecala sad kad je Aleksa video seku prvi put. :love32: samo cu reci da sam :girl_cray: od srece, totalno sam se zarozala.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

emge

Jel bilo problemda da ode kući i ostavi te sa bebom?

Ja još nisam sigurna da li Marta da dolazi prije nego krenemo da izadjemo iz bolnice.

jel

ijaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooo
bravooooooo  :clap:  :clap:  :clap:
juuupiiiiii  :bighug:  :bighug:  :bighug:

velika porodica  :love32: gomila tackica
My name is Luton, Robin Luton :lol:

stacka

Apsolutno ne. Kad je kretao rekao mi je Mama idi sad kod Mase i dodjite posle kuci :love32: evo sad sam se ponovo zarozala kad sam se setila reakcije i kako ju je poljubio u glavicu :love32:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

AnaK

Quote from: stacka on June 09, 2010, 07:50:07 AM
i gospodjica ne dobije zuticu idemo kuci. Ja racunam da ce je dobiti, pozitivna je, ja negativna, ali cu se jako obradovati ako me demantuje :girl_haha:

Ovo je i naša kombinacija, Janko nije imao žuticu. Nadam se da neće ni Maša  :love32: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...