Navijanje - stiže nam stackina i itackina Maša - STIGLA KUĆI

Started by Lani, June 07, 2010, 09:26:28 AM

Previous topic - Next topic

stacka

Iskreno - jeste. Aleksa mi uzasno nedostaje, ne mogu uopste da se skoncentrisem na knjigu, da nemam vas ovde tacno bih flipnula. Kad mi je donesu to vreme mi bukvalno prodje za tren, sve ostalo kao da su decenije a ne sati. Al ajd, pregrmecemo i ovo a posle uzivancija :love32:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Joj tako je i meni bilo u porodilištu, nisam mogla noću da spavam , niti da čitam bilo šta, koncentracija na nuli, a vreme se vuuučeee, kad se setim.  :crazy:

Da što pre stignu ti rezultati pa da vas puštaju polako kući.  :kiss1:

Ivy

svima slicne uspomene iz porodilista  :bighug: kad se samo sjetim...uh...ali prolazi...da sto prije odete kuci...pa ces da se mazis sa pilicima po cijeli dan....i noc :girl_in_love:

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

stacka

Ostajemo i danas. Njoj je bilirubin poceo da pada medjutim jos uvek nije blizu granicne vrednosti ( 234, 240, 232), drka je dosla da razgovara sa mnom jer generalno mozemo da izadjemo ali je njen savet da ipak ostanemo jos danas bas zbog citave price sa Aleksom. Rekla je da ako sutra vrednost ne skoci idemo kuci, to ce reci i pedijatru kome sutra bude predavala smenu. Iako sam sad vec bukvalno na granici da puknem drago mi je sto nije bila u fazonu da nas odyebe nego je skroz korektno postupila po principu sta bi radila da je na mom mestu
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

janavi

nije strašno još jedan dan, časkom će to da prođe :clap:
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Summer

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Lani

:hm:

Zar rade otpust nedeljom?
Lubim vas, još samo malo pa ćete kući.  :bighug:
Nadam se da uključuju klimu, da se makar ne kuvate tamo.

disco2000

Despina

:bighug:
rade otpust, bar u nf, ja sam izasla u nedelju.
A, L, S

stacka

Lani rade otpust i nedeljom, juce je I. pitao a i ona mi je potvrdila. Da ne rade izasla bih danas.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ja kad sam s Ivom bila nije se išlo kući nedeljom. Subota pa ponedeljak.

stacka

Znam, nije bilo ni sa Aleksom toga. Ona mi rece SAD IMA otpust i nedeljom tako da je moguce da su to uveli u ovih godinu/dve
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani