Main Menu

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010

Started by Manfred, June 08, 2010, 01:41:43 AM

Previous topic - Next topic

TINK

TINK

Zaboravih  :lol:. Posto deca za fizicko imaju dresove u skolama, lakse mi je jer se ne guzva kad im spakujem. I sad Boris ima jedan nemacki dres, u petak se MM seti da mu je bas taj dres u rancu. Tako da je jurio u skolu sa srpskim dresom, da mu zameni u rancu da ne bi taj dan oblacio nemacki  :rofl: :rofl: :rofl:. Borisu malo nije bilo jasno gde mu je nestao Nemacki i sta se desilo, nije znalo dete da mu otac dolazio i sunjao se ispred ucionice da menja dresove  :-[

disco2000

Elanor

btw, mm je okacio zastavu na prozor, slikacu sutra ili prekosutra. bas sam srecna zbog toga :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Dada

Manfrede, je l' ovo trebalo da bude duhovito? :hm:

Gledam svaku, danas me izludjese Italijani  :fool: A drugo poluvrijeme sa Njemackom mi je skratilo zivot :blink:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Lani

Gde si Dado  :bighug:

Manfredu je izgleda i dalje čudno da postoje žene koje se pomalo razumeju u fudbal. :lol:

Manfred

Quote from: Dada on June 20, 2010, 06:29:57 PM
Manfrede, je l' ovo trebalo da bude duhovito? :hm:

pa... mislim da je ovo vrlo pogrešan forum za ovakve postove.
Paragvajke su inače najomiljenije navijačice zasad.
Videćemo kako će to biti do kraja.

Dada

Quote from: Manfred on June 20, 2010, 08:50:04 PM
pa... mislim da je ovo vrlo pogrešan forum za ovakve postove.
Paragvajke su inače najomiljenije navijačice zasad.
Videćemo kako će to biti do kraja.

Ovo cu shvatiti kao izvinjenje :innocent:

Lani  :bighug:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Lani

Stvarno su slepci ovi Brazilci, ne mogu da verujem.  :hm:

Dada

Ja mislila gube pa potrcah da vidim :lol: Sta je bilo? Mm sestra gleda neki film, ne mogu cio dan da je maltretiram fudbalom :D
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

chokoladica

Lani

Idioti prave s...nja i izazivaju opštu tuču na terenu 2 minuta pre kraja i sa 2 gola prednosti. Apsolutno bez ikakve potrebe.  :hm:

Dada

Oni iz favela utekli ali favele iz njih tesko :innocent:
Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

TINK

Quote from: Lani on June 20, 2010, 10:16:17 PM
Stvarno su slepci ovi Brazilci, ne mogu da verujem.  :hm:

Uzas, bas sam se iznervirala  :shout:. Prvo koji jadnik, udari loptu rukom, pa zatim je rukom i ubaci i da gol, sudija ga pita jel igrao rukom i on mrtav ladan odmahuje glavom. E da ga vala novcano oderu posle ovoga  :clapping:. Stvarno agresivna utakmica i onaj iz OS kako lupi namerno onog Brazilca, dobro mu nije noga otpala  :crazy:. Videla sam tu tucu, a posle je vise nisu hteli prikazivati, gledam sad i emisiju o utiscima, ta scena je isecena, samo prikazu kad Kaka dobije crveni. Bas su agresivni, kakva fajterska utakmica  :sissyfight:

kalimero

ma, dajte......isfolirao se lik iz OS najstrašnije....ne kažem da Kaka nije zaslužio drugi žuti, ali sudija je krš najstrašniji, njemu se utakmica otela načisto.....OS je trebalo da popije bar još 2 žuta prethodno, nije ni čudo da su Brazilci poludeli ..... inače, radovah se ko malo dete kad je Drogba dao gol :clap:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.