Visina i tezina (i kako da ga ugojim?? )

Started by chokoladica, June 08, 2010, 03:34:45 PM

Previous topic - Next topic

martina

da, urastaju...

ja zato koristim vufu, ili one rukavice, i onda manje urastaju, to mi je i kozmeticarka rekla, a i radi... i vazno je da se puno mazu kremom ta mjesta, ako je suha koza, vise urastaju

s tim da je moja kozmeticarka pobornik najobicnije vazelin kreme, ( nije vazelin, krema se zove vazelin), kaze nista ti bolje ne treba. nije nikad ni probala da mi proda neku iz njenog tamo asortimana u radnji... zena je carica, izdepilira mi pola noga za 10 minuta, pa valjda dovoljno zaradi salonu da ne mora da maltretira musterije prodajom

tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Saska

I moje dlake su slabe i svetle, ništa im brijac ne smeta, dugo sam išla na depilaciju do pola, ali su mi i u salonu govorili da "džabe bacam pare"  :lol: . A na butinama ni nema šta za depilaciju. Mina je isto svetla, kao i ja.

AnaK

Do prošle godine bih vam intenzivno zavidela. Više ne :sreca: :lol:
Janko 23.7.2002.

cici

Meni nista ne pomaze ni rukavica ni piling, tako da sto se mene tice ziveo brijac nije mi smorno navikla sam.

cici

Nego, morala sam da se podsetim kako smo dosle na visini i tezini do dlaka i depilacije :rofl:

AnaK

Janko 23.7.2002.

martina

pa i ja bih se brijala da mogu jednom sedmicno, nisam sad nesto ideoloski pobornik depilacije  :lol:, nego mi trazi manje rada i truda
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Lani

I ja se užasavam uraslih dlaka.  :nokti2:
AnaK, pošto se ja u to ne razumem, ti si obrnula sve one krugove epilacije, sad si skroz ćosava?  :lol: :kiss1:

AnaK

Janko 23.7.2002.

AnaK

Pa praktično  :diva: Na rukama imam nešto paperjastih, i 10ak sedih. Na nogama možda ukupno 50 komada, svetlijih i tanjih nego ikada posle 11. godine :lol: Pazuh ništa, baš  :girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

martina

ma trebala bih i laser za vid, pa mi se ne da... a da sam to uradila prije 10 godina, mnoge bih svoje gnjavaze rijesila

stajaznam, pola noga... to mi je 15 minuta jednom sedmicno, a kad me mrzi i rjedje... masinica je tu... pri ruci... meni sve sto treba da odem negdje predstavlja problem... evo vec 20 dana razmisljam da odem malo da se osisam i mozda ofarbam... farbala se  sama nekom tamno smeddjom, i sad mi se isprala, moje kose 10 cm tamno, a ovo dole nesto sucmurasto... nije bas uzasno, al ja vidim pa mi smeta... i nikako.. a ko velim kad me oni ofarbaju njihovom bojom, malo je bolja

tako da ako bas ne nadije niko da mi kaze da je negdje konkretno bio, i to uradio, i jos mi blizu kuce... tesko
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:

vrana

Cekaj, cici, ti navodno nisi visoka? ne razumem, ja te se secam kao visoke  :think:

a zasto postavljate cerkama donju granicu za prvu depilaciju? zar nije logicno da krenu na depilaciju onda kada se za tim pojavi potreba? tim pre ako su na pragu puberteta i imaju crne guste dlake? posebice ako su na vidljivim mestima? ja se tu nista ne bih ustrucavala, nije mi depilacija recimo isto sto i manikir, pa da nije obavezno odnosno da je stvar stajlinga. meni se to podvodi pod neku obicnu urednost

ja isto ko lani i saska, na rukama nemam, na butinama takodje, na potkolenicama slabe, svetle i retke, a ispod pazuha par komada. jedino sto se ja depiliram, brijala sam se samo pred porodjaje.
a kako vi sto brijete noge, sredjujete prepone? isto brijacem?

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

vrana

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

vrana

a vukasin je isto rodjen gotovo mesec dana ranije, pa nije nesto dlakav, ako je i bio na pocetku - ne secam se bas tacno ni pocetka  :think:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

Lani

Joj prepone  :hm: Ja kad me ne mrzi čupkam pincetom, jer ih i tu malo imam a kad me mrzi ili žurim dohvatim brijač. Pazuh isto brijem, to oduvek.
Ja recimo deci neću postavljati donju granicu ali svakako ćemo videti. Pretpostavljam da nijedna neće imati neke tamne dlake jer su obe plave, Iva posebno, a opet ako ih budu imale mnogo... ne bih volela da ih neko zeza da su dlakave.  :crazy: Znate već kakvi znaju da budu devojčice i dečaci u tom uzrastu. Videćemo, kažem. Ja se sećam da sam ja prvi put obrijala noge u 7. osnovne, to je bilo nešto polutajno, da mama ne zna i bilo je ili da ih obrijem ili da crknem, a stvarno nije bilo preke potrebe.
Kao što sam i u 2. srednje morala da počnem da čupam obrve il će Zemlja momentalno prestati da se okreće. :lol: