Visina i tezina (i kako da ga ugojim?? )

Started by chokoladica, June 08, 2010, 03:34:45 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Pa to je problem, znam... možeš ti kod kuće da paziš, onda će one da odu prvom prilikom u Mek. :hm:
Imala sam i ja neko vreme te rozikaste strije, na unutrašnjoj strani butina, doduše bila sam starija od nje kad su se pojavile ali meni se to vremenom povuklo. Ne znam ni kako su nastale, kod mene nisu nikad bile neke drastične oscilacije u težini a nisu ni kod nje. Posle ih u trudnoći nisam imala.  :crazy:
Ali kapiram da ne može da smeta ako mažete, pa maži.

cici

Imam ih i ja isto sa unnutrasnje strane butine i ne secam se kad su nastale a nisam oscilirala u tezini pretpostavljam da moze i od rasta.Sada se minimalno vide.A vidim pocele su i po grudima :crycry: stvarno nije morala bas sve od mene da dobije.

monochrome

te strije mogu i od naglog rasta...mazi joj cici...sto da ne...

Lani

Moguće da je od rasta... ali kažem ti, meni su posle nekog vremena (sigurno je bilo par godina u pitanju) se povukle.
Kome je počelo po grudima, tebi?

emge

Jel S. dobila ciklus? pred ciklus valjda ide ona nagli rast koji moze da bude sirina, pa odjednom sve ode u visinu.

kalimero

evo i ja gledam, i kod mene prisutne.....
u trudnoci sam dobila one po grudima i stomaku a ove su iz  tog perioda rasta, ja pretpostavljam .... ni ja nikad nisam oscilirala u detinjstvu, uvek sam bila krupnija  :rofl:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

:lol:

Ma to kad kažem velike oscilacije, mislim na sve preko +10 kg, kao što u trudnoći biva. Ali eto, izgleda da nema veze s tim.

cici

Quote from: Lani on July 21, 2014, 02:07:53 PM
Moguće da je od rasta... ali kažem ti, meni su posle nekog vremena (sigurno je bilo par godina u pitanju) se povukle.
Kome je počelo po grudima, tebi?
Ja ih imam jer su mi grudi preko leta porasle a njoj rastu sporo ali na jednom mestu nazirem da ce imati i ona.

anelore

Ja imam strije po grudima od puberteta, i po ledjima od rasta, horizontalne. Ove na grudima sam izludjeno mazala, i danas se vide, samo su blede. Obavezno da ih maze, ne moze jos skoditi.
Danas sam vodila Vidu po potvrdu za vrtic, 112 cm i 23 kg, porasla 12 cm i dobila 6.5 kg od pre 18 meseci. Od ta 23 kg bar 1.5 je zaradjen nedavno kod mojih. Savu nismo dugo merili, valjalo bil.

cici

Da hocu samo da vidim cime da joj mazem.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

cici

Ja sam njega mazala u obe trudnoce ni jednu striju nemam osim ovih koj su nastale u pubertetu.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Lani

Mažite time a svakako neka joj pređe u naviku da maže telo svaki dan nekim mlekom za telo. Mislim da nije rano za to...

cici

Zvonim svaki dan o mazanju ali uzalud njemu o kupanju ko sta radi ja ih jurim po kupatilu :lol: