Main Menu

Preporuke - masaza, tretmani

Started by linga, June 10, 2010, 12:15:39 PM

Previous topic - Next topic

linga

Mogli bi ovde da ostavljamo preporuke za tretmane ako ih imate.
Ja bih isla na anticelulit masazu *ako budem smela zbog kapilara* pa mi treba preporuka.

Unabebili

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

linga

Aaa, pa ja sam zaboravila potpuno na nju!  :-[ Hvala Una, nego nesto je nema u poslednje vreme...

Unabebili

Quote from: linga on June 10, 2010, 12:30:36 PM
Aaa, pa ja sam zaboravila potpuno na nju!  :-[ Hvala Una, nego nesto je nema u poslednje vreme...

jako puno radi, a dvoje decice, paverujem da ni ne stigne do kompa  :innocent:

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

Unabebili

moram da dam preporuku za salon u mom komsiluku

odlicno rade pedikir, pogotovo medicinski  (zena je profesionalac totalni )

i jedni su od retkih koji su  mi zakazali depilaciju odmah i  sad
pri tom cena celih nogu sa preponama je 800 din ( meni se to ucinilo povoljno  :ces:)

salon "Feniks", na okretnici buseva 16, 23 i 25

cici

I meni se čini da je povpljno.Ja ruke i prepone plaćam toliko.

nelly

promače mi ova tema  :blink:
ja sam pisala da sam počela sa anticelulit masažom-klasična,ručna sa bršljen uljem.do sada sam bila tri puta(idem svaki drugi dan).nameravam da sada odradim seriju od deset tretmana i taman posle toga idem na more.......ako budem moglA od klincova plivaću što više...za posle ću videti šta ću i kako ću,prija mi iako boli.plaćam 9 eura po tretmanu.pokrenulo me je fino i da radim kući vežbe i da smanjim slatkiše,masno,preslano,,ona me je devojka kulturno zamolila da saradjujem sa njom -da se ne muči samo ona  :girl_smile:e da pijem zeleni čaj i puuunooo vode  :innocent:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Margarita

una, moze tel. ovog salona na pp? :)

Deda

Ovo nikom nece da koristi ali cu da kazem  :lol:
Dan polaska isla na depilaciju prepona, pitaju me hocu li sprej za sporiji rast dlacica, ja hocu naravno, one pocele posle 6 dana da rastu.... :crazy:
Mozda je pogresila pa mi nastrcala nesto za brzi rast kose  :lol:
A mnogo i hocu za 350 dinara  :girl_blum:.
Ajde zdravo, tolko sam htela da vam kazem
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Zamisli da ti nije stavila sprej možda bi počele da rastu posle dva dana :lol:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Unabebili

Elanor

:lol:
smislili ljudi kako da zarade :respect:
meni ne zvuci nesto preterano strasno, ako zmije nisu preterano velike (velike su bas bas teske), ali nikad ne bih platila tako nesto.
za one koji ne znaju, pitoni uopste nisu ljigavi, cak su prijatni na dodir
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

maripoza

Ja bih cvrstinu pitonovog tela (osecaj na dodir) mogla da uporedim sa necim.... poznatim. :D Valjda zato Elanor kaze da su prijatni na dodir. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

AnaK

:lol: :lol: :lol:

Meni je ovo potpuno nejpomljivo:

QuotePosetiocima se na golu kožu leđa stavljaju džinovski pitoni ... i ... opuštaju pacijenta i oslobađaju ga stresa.

Dok u ovo nemam ni trunke sumnje  ;D

QuoteMenadžeri ... tvrde i da zmije pokreću nalet adrenalina...
Janko 23.7.2002.