Main Menu

Haljine i haljinice

Started by Zumbulica, June 15, 2010, 10:37:27 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Quote from: Elanor on December 13, 2010, 05:53:32 PM
sve milenine haljine od trikotaze su sa kratkim rukavima, njoj se nista ne ocrtava, stagod joj obukla ispod. jel sam pomogla :girl_haha:

:sissyfight:

Hvala vam, def sam prelomila u korist mexx. Sad još da definitivno odlučim za boju. Obe mi se sviđaju, ljubičasta je ova baš tamna, ja to zovem šljiva-ljubičasta. Mislim da ću sad otići da ih isprobam još jednom, i da vas obavestim u kojoj ćete me videti na mansardskoj kafi  :girl_in_love: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

anelore

Mene greje moje saliste.  :rofl::crycry: Doduse, nosila sam ih i sa 15kg manje. A pri tom nit' volim zimu, nit je da nesto nisam zimogrozljiva.

Xe

Divna je haljina, bas, bas  :girl_in_love:  Ja bih uzela u svim bojama  :girl_in_love:  (a to i radim sa nekim stvarima kad sam u prilici :D )
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Finalina

navijam za sivu mexx i mislim da odlično trpi braon boju ( ostale garderobe, obuće itd  )

vunene haljini kratkih rukava :think: , uvek traže "savršene" rukave ( za ispod) i bojim se da često u tom dupliranju udebljavaju čak i one najmršavije

.... i baš mi se dopada mexx model, stvarno mislim da ti pristaje (dva puta sam ga zagledala :) )

Lukina mama

Quote from: Xe on December 13, 2010, 07:32:56 PM
Divna je haljina, bas, bas  :girl_in_love:  Ja bih uzela u svim bojama  :girl_in_love:  (a to i radim sa nekim stvarima kad sam u prilici :D )

da potpisem drugaricu vagu  :good:
Luka ,09 April 2005

cici

cici

AnaK

E pa da vas izvestim. Kako obično biva kod neodlučnih, sve dileme im reši slučaj. Elem, juče su bile 2 ljubičaste i 2 pesak u mexxu u DC, danas jedna ljubičasta, i to broj manja (na nekom su sniženju, na štenderu 'poslednji komadi'). :nesvest: Odem u Ušće, jedna jedina, moj broj, ljubičasta. Možemo reći da je ona izabrala mene  :diva: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

cici

Finalina

maxic

Ja bih sa dugim rukavima. Nekako mi je mnogo dva sloja robe imam osjcaj da mi je nesto stalno zarozano. Trenutno sam tako obucena, majica i siroki dugi dzemper kratkih rukava, ali je stvarno ledeno za bilo sta drugo.
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

maxic

Super!!!! Sad da ih sve vidimo?
Anya 3-26-04
Milosh 12-31-05
Marko 8-3-07

janavi

Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

AnaK

Maxic, tih beneton nema na netu, tj ja ih nisam našla, a pošto je nisam kupila ne mogu da slikam :) Te jedino možete da vidite ovu koju sam kupila, jer sam njenu sliku i našla  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

janavi

ne, ne, neeeee :ljut:
manfredovu sliku hoćemo :clap:
(mislilm ne manfred u haljini :girl_haha: :girl_blum:, nego manfred da slika tebe u haljini  :innocent:)
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it