Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

janavi

pitaj u sokobanjskoj za uz kukova :)

ljubac za veeeliku Mašicu
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Summer

:love32: velika devojcica
Quote from: stacka on July 13, 2010, 09:34:31 AM
Kaze da nije do nje nego da ne sme jer svaki uput mora da se pravda, ista prica kao i kad je Aleksa bio beba.

Ja imam srece sa dr u DZ, iako uopste ne idemo kod nje ni na kontrole ni kad su bolesni. Ja samo dolazim po upute i sve mi daje bez problema - gastroenterolog Tirsova, fizijatar Sokobanjska, ranije ortoped IMD, pulmolog Dedinje, pa smo isli i kod ocnog u dr Subotica po janavi preporuci...nikada mi nisu napravili problem niti pominjali bilo kakvo pravdanje uputa. Definitivno je do dr.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Lani

Jeste... ali ja nikad nisam imala problema s tim uputima, ni kod pedijatra, ni kod ginekologa kod kog vodim trudnoću, uvek je sve moglo. Zato mi čudno kad čujem da ima DZ koji idu u drugu krajnost.
Kad ćete u Sokobanjsku?  :bighug:

stacka

Ja isto mislim da je presudan nacelnik DZ.
Nemam pojma, zvacu danas/sutra ovu devojku koja je vezbala sa Aleksom da vidim prvo kad ona radi i eventualno koga od dr bi mi preporucila sad kad je Radovanovicka u penziji pa cemo videti da odemo do kraja meseca (ne znam kako je zbog zakazivanja i sezone godisnjih)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Summer

stacka, ja sam zvala pocetkom maja ovu dr Markovic u Sok, i rekla mi da je sve popunjeno za maj, da zovem krajem meseca za jun i onda mi je zakazala opet za neku 3. nedelju juna. Bolje je zovi odmah.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

disco2000

Super :love32:
Javi koga ti je preporucila. Nas je Jekicka poslala kod Dr Gajic.

disco2000

Koliko ima i.j/ml vitamina D u Vigantolu?

emge

Valjda treba jedna kap da se daje. Mogu da pogledam koliko ima u jednoj kapi :)

emge

Piše da 1ml(40 kapi) ima 20 000 i.j./ml
Znači jedna kap ima 500 :)

Stačka, OG me više uopšte ne interesuje, samo na porođaju :P
A, Maša je super porasla :clap: :clap:

stacka

Ma, ja reko' da napisem za svaki slucaj, da me ne pitas posle :lol: :kiss1:

Dunda moja lepa, nisam ocekivala da je nabacila preko kg u odnosu na tezinu sa kojom smo otpusteni posto krupnije bebe kazu da manje dobijaju. Bas sam se obradovala kad sam videla sta pokazuje vaga :love32:

:bighug: od nas dve za vas
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Iva

Bravo za Masu debelicu!!!!  :clap:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

emge

Kako vam izgledaju BSG vakcine?
Marku je počela da reaguje. Nadam se da će imati manju reakciju od Marte.

dmi

prskaj octeniseptom emge
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

stacka

Krenula je reakcija ali za sada jos uvek nije nista dramaticno, malo se crveni na tom mestu.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.