Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Stačka  :bighug: Samo da podsetim na podizanje uzglavlja  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

stacka

Hvala :kiss1: eno, spava sa nekom knjigom od II svetskom ratu ispod glave :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

emge

Kad malo poraste, ima sve da ti prepriča :rofl:

Marko i dalje ima podignuto uzglavlje, iako mu :pu-pu: nos ne curi već 10-ak dana.

Gost51

Lani

Bili danas na novoj UZ kontroli kukuića, sve je super. Još jedna kontrola za 3 meseca i to je valjda onda kraj.
Pitala dr za široki povoj, on mi rekao - pa možete da nosite a i ako ne nosite nećete pogrešiti. ;D

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Saska

Gost51

ivana sisa citavu saku stalno :)

Lani

Saska

i mihajlo isto. a ponekad i kaziprst i srednji zajedno.

Lani

Una isto ili ta dva u kombinaciji ili palac.
Ali naravno još uvek ne svesno nego kad sami ulete.

Gost51

ivana je maloprije imala taaaakav vodeni proliv
probilo je u sekundi kroz pidzamu u gegice
i u carapicama je bilo govanceta
pa posle opet malo

disco2000

Otisla sam danas, samouvereno :rofl: da kupim jednu kutiju... Uskoro cu poceti da joj uvodim klopu i zelim da pravim sa adaptiranim, a da pre toga nekoliko dana dobije po malo mleka, mozda je alergicna, otkud znam :nokti2:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Ima ih toliko :nesvest: novalac, bebelac, aptamil, hipp, humana :crazy: itd. Koje da kupim? :blink: Jel' treba da se slaze sa markom zitarica koje cu kupiti ili..? A ne znam jos uvek koje cu :lol:

Despina

kada sam morala prekinuti dojenje sa Anjom, probala sam prvo sa bebelacom i dobila je uzasan zatvor. presla na aptamil i sve je bilo ok.
A, L, S

AnaK

Janko je povraćao od Aptamila, mi smo se odgajili na Bebelacu. Mada Aptamil važi za najbolje, tj. u to vreme je važilo.
Janko 23.7.2002.