Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

disco2000

Bravo za sve :clap:
Petra jos uvek ne stoji :)

janavi

sad će ona to časkom :kiss1:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Tchi

super za icu i bravo za marka  :clap:

disco2000

Puzi profi, pocela je sa tzv.medvedjim hodom :girl_in_love:

Lani

Uni uopšte više nije interesantno puzanje otkad je otkrila stajanje.
I to malo što puzi gleda da dopuzi do prvog predmeta za koji može da se uhvati i uz njega se pridigne.
Dok je Iva bila profi puzačica.  :girl_haha:

Kafica

Dobro je za Ivancicu :kiss1:
:clap: za Marka!
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Gost51

ica  je super, malo stedi nogu, ali ok je skroz
ona ne puzi, samo vojnicki koliko joj treba da dodje do necega, hoce da stoji, ja joj ne dam nego je pustam da se sama dize uz sipke

stacka

Bice to sve ok za koji dan :kiss1:

Masa jos ne pravi nikakve korake, ona stoji, hoda uz namestaj i od pre jedno 15 dana samostalno stoji na sekund dva. Kad hoce negde da stigne cucne, otpuzi i ustane.

Pitanje za junske drugare - kakvo vam je stanje sa fontanelom? Njoj se jos nije zatvorila pa ne znam da li da brinem ili ne (AD kapi tj Vigantol je pila do one afere, posle toga nista :-[ )
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Imate jos 6 meseci za zatvaranje...

emge

Ni Marku fontanela nije zatvorena, dosta je otvorena. Mene samo brine koliku će glavurdu da ima :lol:

AnaK

Kakva nežna majčinska briga :sissyfight: :sissyfight: :sissyfight: :lol:
Janko 23.7.2002.

Lani

linga

Jel smem da jedem kupus salatu? Sve sam pozaboravljala sta od klope se ne preporucuje,,, evo malopre sam pravila sladoled s jagodama i samo ih ceznjivo gledam...

Vockica

Ja ne jedem kupus i sa istom ceznjom gledam jagode ;(!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Lani

Pa kao ne bi trebalo ali nama su uredno u Gradskoj svaki dan uz rucak davali kupus salatu kao prilog.  :girl_haha: