Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

modju

da je gladan sigurno bi plakao i imao bi manje mokrih pelena (govorim iz iskusva na zalost).

Verovatno je sada veci pa brze posiki.

linga

Vocko, ne moze svaki merec da dobije 2kg. saberi 3 meseca, podeli pa ces videti prosek. a sto se ovog plakanja tice, moje laicko misljenje je da se to javlja kad se izjednaci ponuda i traznja, pa ne sipa iz sike, e njima se to ne svidja.

Vockica

Ok Linga i ne ocekujem.Bio je i bolestan. Ja sam zadovoljna , samo je dr rekla da propratim i da ga izmerimo kad dodje na vakcinu.
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

stacka

Od treceg meseca ce dobijati jos i manje, ali dok je on veseo, dok lepo piski i kaki nema razloga za brigu. :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ja više ni ne znam koliko Una dobija i kojim tempom.
Sve je postalo mnogo lakše kada sam prestala da je merim i brinem oko svakog grama.  :)

Mirka

Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

disco2000

Nismo bili na kontroli od pocetka marta :rofl:

Petra pliva sama sa misicima :girl_in_love: sama udje u vodu i... ode :lol: okrece, pliva, raduje... a jos uvek samo puzi :lol:

Deda

Jaoj, svaka joj cast  :clap:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

emge

Petra :love32: Nama nije ni palo na pamet da stavimo Marku mišiće, nekako mi njegova ruka kratka za njih :girl_haha:

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Tchi

pliva  :love32:
od kad deca mogu sa misicima, mislim standardna deca ne kao petra plivalica, ja maksi nisam jos uvek stavljala, mozda bi mogla sada

Vockica

Pa kad moze Petra moze i Maksa  :rofl:- Slobodno Tchi!

Bravo Petra!!!!
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Elanor

petra :love32:

tchi, meni se milena davila kad je propala kroz kotur (s tri godine), tako da od tad priznajem samo misice.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Lani

Da, sa šlaufom se mora biti oprezan, Iva ga je prvi put koristila sa 3.5 godine i to sam na moru uspela da nađem neki baš uzan, između njega i struka nije bilo više od par cm rastojanja.
I mi više volimo mišiće.

Petra kupačica :love32: :lol:

Tchi

maksa ima ovaj tako da nije mogao da propadne, ali mu je vec mali i nezgodan za stavljanje, uzecu mu onda na moru neke misice da ne trazim ovde