Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Margarita

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

disco2000

Saska

Zubonja :love32:
Mihajlu su izasli svi kecevi i dvojke i jedna cetvorka. Trenutno mu izbija druga, cini mi se beskonacno, jedan vrh je probio, drugi samo sto nije, ali ga muci, glodje sve sto mu dodje pod ruku.

disco2000

Poslednja trojka samo sto nije :crazy:

Lani

Nas baš muče zubi. :( Još se danas tresnula i ogrebala ivicom flašice za vodu i raskrvarila tamo gde joj izbija druga gornja jedinica. A i ona više kad će da izbije :sissyfight:, namuči mi dete.
A inače imamo dva keca dole, obe dvojke gore, jedan kec i jedna četvorka :girl_haha: gore izašli na pola i taj kec gore što viri a nikako da krene.

anelore

Vockice  :love32:
Vidi jos nisu izbile sve trojke  :crazy:

stacka

Ja sam se pre neki dan slogirala kad sam videla da su Masi izbile gornje cetvorke i to skoro skroz  :-[ a ne bi ni gledala da nisam videla da je izbila donja desno. :-[
Imamo sve dvojke, te dve cetvorke gore i jednu dole koja je krenula. I bas kao Aleksi izlaze joj uvek u kompletu. :love32:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

bubi

bravo za zubic :clap:

nama fale trojke a balavi kao da mu fale svi zubi.

Iva

S. balavi  katastrofa a zuba ni na pomolu.  :no:

U utorak radimo kontrolni UZ kukova, i to sam morala nesto da smislim, jer je aparat u blokovima pokvaren vec 2 meseca.  :clapping: Setim se da sam dobila neki vaucer od 3000 din i zakazem u DZ Jedro i dodacu 800 kinti i to je to.  :clap:

Danas pola godinice!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

Finalina

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Lani

Bravo, velika devojka  :girl_in_love:

linga

Zubiiic :girl_in_love:
Nama još ništa, iako se belelo ispod još sa tri i po meseca  :D Neiskusna sam skroz  :rofl: računam da će biti sa šest meseci, kao i kod brata i sestre.