Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Vockica

Danilo je juče naučio taši-taši. Moram danas da snimim da vidite. Blesav je skroz.

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

linga

Lani

Iva

Danilo  :love32:

I ova mala je isto kao Danilo, par dana pre 6. meseca naucila da tasi.  :love32: I sad tasi bez prestanka.  :rofl: Stvarno su smesni. :love32:

Sad vice ajde i par puta ta-ta a ja joj sve vreme govorim ma-ma.  :ljut:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

Lani

:love32:

Una i dalje ne govori mama :ljut:, jeste jedno vreme, pa onda opet počela da me zove baba. :crazy:

aleks

a mene Sofi tata. u stvari, sve nas zove tata  :crazy:
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Lani

:rofl:

Uni su tata svi muškarci a i vodu zove tata.  :crazy:

aleks

Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Iva

Jao Una, Sofi!!!   :rofl: :love32:
I. 24.11.2006.
S. 30.4.2011.

Pepi

Mi smo danas bili na prvoj kontroli  :)
Dasa je dodao 550 g.
Doktor m i je detaljno ispričao šta, kako i kada da jedem, rekao da ne dajem bebi vigantol, da prvu vakcinu primimo kasnije, ne sada, kao nema potrebe ni za jednim ni za drugim.
Zadovoljan je kako napreduje, što ga dojim, samo mi savetuje da ga uobročim, što ja ne znam kako da izvedem, on preko dana siki kad hoće, a noću spava od 23h do 6-7h ujutru, i nema šanse da ga budim, sve smo probali, on spava šta god da mu radimo u to vreme  :girl_haha:
Bio je baš miran, nije plakao, samo im se upiškio na onom stolu za pregled  :girl_haha:

Pepi

I da, rekao mi je da ničim ne mažem bebi kožu, samo guzu cinkovom pastom ...

Lani

Ja sam pasionirani zagovornik dojenja na zahtev, kad čujem teorije da treba da se uobročavaju bebe od mesec dana digne mi se kosa na glavi. Niti sam za to da se bebe bude noću ako lepo spavaju.
Ako vama dvoma odgovara dojenje na zahtev i ako on lepo napreduje, nakrivi kapu i pevaj.
:bighug:

senka

i ja sam apsolutno za dojenje na zahtev i nebuđenje noću  :bighug:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

emge

I ja sam za dojenje na zahtjev i nebudjenje noću. :bighug:

Divno što tako fino napreduje :clap:

disco2000

Pepi, pusti dete da spava nocu i uzivaj, odmaraj :love32: