Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

vrana

ma ja se sad nesto razmisljam da nije onaj fizioterapeut iz sokobanjske bio u pravu, mozda ga stvarno sputavaju ove platnene pelene, to je maltene ko siroki povoj  :think:
moza ga one stvarno malo fiksiraju u kuku pa mu otezavaju pokret  :think:

dakle, kad je podignut od poda prednjim delom, i malo odize guzu, tada da ga malo odignem za karlicu?
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

emge

Da, podigneš mu guzu (staviš ga u četvoronožni), i ako su mu jake ruke (nije pao na nos) ljuljaš ga naprijed nazad.

disco2000

Da, lepo kaže emge :good:
Ima još jedna super vežba, ali bolje da ti pokažem :think: Treba da leži na stomaku, ali noge da mu vise, da se karlicom oslanja o ivicu dušeka ili pulta za presvlačenje i onda ga sa jedne strane pridigneš (uhvatiš karlicu i podigneš) a on treba da "zakorači" jednom nogom kao da puzi uz stepenik :think: kontaš?

linga

Tu vežbicu pokazuju u Sokobanjskoj, ja sam sa Sarom to radila.
Inače, Sara je mnogo smešna, ona se teško odlučila za hodanje, ali je sad ko matora, može baš dugo dugo da šeta, čučne i ustane bez pridržavanja, okreće se u mestu, penje se na stolicu za hranjenje  :o imamo onu trip trapp drvenu.
I mnogo, mnogo, mnogo liči na Janu, ima samo tatin oblik lica (za razliku od Jane koja ima moj), i ona ima zelene a Jana smeđe oči. Inače su identične!

emge

vrana

Da, Sara i Jana su kao mala i velika ista devojcica :lol:

Marty, jel treba da kolenom zakoraci na povrsinu na kojoj mu je i gornji deo tela ostao?  :crazy:
AKo nije tako, pokazaces mi kad se vidimo  ;)
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

disco2000

Da, kolenom, kao da puzi uz stepenice.

Pepi

MOja velika beba danas krenula u jaslice  :'( :love32: :girl_in_love:
Doduše bio je samo sat vremena  :)
Kaže teta da je malo plakao, ja ga zatekla u njenom krilu, svog crvenog, kako povremeno jeca  :girl_cray: ali dobro, mora tako  :innocent:

Da li se za tako malu dečicu nose "torte", slatkiši, bilo šta za rođendan?

disco2000

Joj :love32:
Ja sam napravila onu kartonsku :think:

Lani

Da, ali oni tako mali ne smeju da jedu slatkiše... Eventualno možeš kao emge, da napraviš torticu od Barnija, to je bilo baš slatko  :love32: a i Barni je mekan, znam da ga je Una jela sigurno pre prvog rođendana. Naravno, proveri sa vaspitačicama smeju li uopšte one to da im daju ali valjda smeju.  :think:

disco2000

Quote from: disco2000 on October 01, 2012, 10:40:37 AM
Joj :love32:
Ja sam napravila onu kartonsku :think:
A bio je drugi rodjendan, ne prvi...

Vila

Jao, momak u jaslicama :love32:
I ja glasam za barnija za te male u jaslicama :girl_in_love:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Margarita

emge

Za prvi nisam nosila ništa. (Marta je krenula prije prvog rodjendana).
Za drugi sam im pravila nešto. Marku tortu od barnija, Marti ponijela samo posluženje.

Pepi

Pitaću ja svakako vaspitačice, pošto je njemu rođendan sledećeg četvrtka...a jel se nosi nešto za vaspitačice, ja pojma nemam  :-[ ono, kafa, sok?