Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

emge

Ne moraš ništa :) Ponesi ti sok i kafu i možda grisine, šta već mogu... ali ono dva soka od litar, 2-3 kese štapića i 100gr kafe, ako baš Petar želi da časti za rodjendan :love32:

Pepi

Ok, bolje da pitam nego da se brukam tamo  :)

stacka

Ja nikad nisam slala nista specijalno za vaspitacice, mislim, tipa kafa, ali je uvek bilo dovoljno posluzenja i za njih dve od ovoga sto spakujemo za klince.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ni mi nismo nikad nosili vaspitačicama, samo slatkiše i sokove za decu.

Mirka

Petar vrtićko  :love32:
Ja ponesem i vaspitačicama kafu, sok i neke čokoladice
mada su meni ovi Petrovi drugari  :girl_haha: baš mali, možda da vidiš sa vaspitačicama šta oni uopšte grickaju, keksiće (pti ber ili one plazmica životinjice ili nešto slično)
Kosta, 27.05.2004.
Todor, 03.10.2009.

linga

Ja sam za rodjendane nosila im samo kafu, ništa više. Za male neki suvi keks, krisine, plazmu. Oni to ne pojedu odmah, grickaju i kasnije. Daju im i ako neko dete ostaje kasnije, jer je ručak u 14 h, a moji su stalno ostajali do 18 h  :crycry: pa da ne budu baš mngoo gladni i nervozni.
Pile malo, biće on super, a verujem da će vaspitačice da ga obožavaju, onako nežnog i medenog  :love32: :kiss1:

vojka

Quote from: Mirka on October 01, 2012, 11:47:34 AM
Petar vrtićko  :love32:
Ja ponesem i vaspitačicama kafu, sok i neke čokoladice
mada su meni ovi Petrovi drugari  :girl_haha: baš mali, možda da vidiš sa vaspitačicama šta oni uopšte grickaju, keksiće (pti ber ili one plazmica životinjice ili nešto slično)
slazem se  :good:
Petar  :love32: i proslava rodjendana sa vrtickim drugarima :girl_in_love:
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Finalina

petar u jaslicama  :girl_in_love:  i prva zurka sa drugarima  :love32: 

pepi, pitaj vaspitacice kako obelezavaju rodjendane ( sigurno je u jaslicama drugacije nego kada su malko stariji, a ja nemam ideju sta bi se to nosilo bebama) ... vaspitacicama mozes da odneses ( ja to volim kada neko s vremena na vreme odnese tako nesto tipa kafa, sok, neka bombonjera... sto da ne, pa neka i njima bude lepo sto pokazujes paznju, posebno sto je sam pocetak, a jos mu je i rodjendan sledece nedelje...)

cici

Srce malo vec ide u jaslice :love32:

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Pepi

vrana

ja bih odnela nesto i vaspitacicama, pogotovo ako su fine, a i ako nisu, da bi bile malo finije :)
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

martina

Quote from: vrana on October 01, 2012, 02:56:06 PM
ja bih odnela nesto i vaspitacicama, pogotovo ako su fine, a i ako nisu, da bi bile malo finije :)
ja, ja it works either way  :lol:

jao, veliko dijete vec   :clap:
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Deda

Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

vrana

nego ovaj moj i dalje ne odize guzicu :lol:
a lepo se izvezbao da sedi relativno stabilno. ne stavljam ga mnogo u sedeci polozaj, osim u stolicici za hranjenje, kolicima, kod mene u krilu, ali vidim da je dosta stabilniji - iako ne da ne ume sam da dodje u taj polozaj nego nije ni blizu cetvornoznog
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.