Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Daaa :love32: gledam je i ne verujem koliko mi je brzo proslo vreme... neverovatno... a sa onim malim baxuzom  :love32: koliko je visio na sisi non stop dani su mi izgledali kao nedelje :rofl: ubijala sam se od dosade, samo lezala i njega dojila :crazy:
U utorak idemo na UZ kukova, konacno. Jedna jedina drka radi u DZ a bila je do 30og na odmoru :wall:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

Saska

ne sekiraj se jackie, dok dlanom o dlan vec ces da je gledas kako trckara okolo. i ovaj mali se lepi na mene stalno, ali proci ce-bar meni vreme leti.

stacka

Jackie, meni Ivana po tvojoj prici jako lici na Aleksu ali samo da znas, onog momenta kad je otkrio svet oko sebe jedno nedelju dana nisam mogla da ga nateram da stavi siku u usta, vec sam mislila da je odustao skroz. Kad to pregurate (ako vam se desi) bice ti pesma :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

od cega zivi kad ne siki? :lol:

Deda

Ako dodaje na kilazi - onda siki
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

cici

Quote from: stacka on September 02, 2010, 02:06:42 PM
Jackie, meni Ivana po tvojoj prici jako lici na Aleksu ali samo da znas, onog momenta kad je otkrio svet oko sebe jedno nedelju dana nisam mogla da ga nateram da stavi siku u usta, vec sam mislila da je odustao skroz. Kad to pregurate (ako vam se desi) bice ti pesma :kiss1:
Meni je to bilo najsladje, ali više sa Sofijom dečko nije bio toliko zainteresovan.Umele smo skroz da prekinemo dok se ona ispriča sa medama na nekom prekrivaču :love32:

Zumbulica

Jao, bebece price, tako vam zavidim  :love32:
Doduse, malo zavidim i sebi sto su mi vec velike, ne bih ja mogla to opet  :lol:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

stacka

Quote from: jackie on September 02, 2010, 02:49:11 PM
od cega zivi kad ne siki? :lol:

jackie, on tih nedelju dana je sikio bukvalno samo kad je vec u polusnu. ivan ga je ljuljao i ljuljao dok ga ne osamuti :lol: a onda sam mu ja poturala siku u usta. drugacije nije hteo.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

emge

Meni Marko dosta visi na sisi, ali mi vrijeme brzo ide. Prvo skitamo puno, a drugo tu je Marta pa nijedan dan nije isti, kao sto je bio sa Martom :)

Jackie, vec mjesec dana :love32:

disco2000

Petra balavi danima :nokti2: toliko da joj curi i kroz nos :nesvest: pa kaslje, kija, zagrcne se...

I dalje nema reakciju na BCG...

Saska

isto za balavljenje. mihajlu je puk'o BSG prosle nedelje, sad je crveno. mozda nece ni odreagovati, onda se ponavlja-tako je jovanu

Gost51

ivana spavala sinoc od 23 do 8 jutros
kad sam je probudila da vidim je li ziva
:nesvest:

Lani