Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Lani, pa moći će i japanke da nosi  :girl_in_love: :kiss1:

Za Vasu i mamu  :bighug: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Despina

A, L, S

Summer

Za Vasu i mamu  :kiss1: :bighug:

Lani, i za tebe  :kiss1: Znam da si se smorila, ali to stvarno nije nista. I MM ima, isto izmedju 2. i 3. prsta, i njegov tata, i sestricna...niko nije operisao, nikome ne smeta.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

dmi

Quote from: Lani on September 16, 2010, 03:31:28 PM
Bili smo jutros na Institutu.  :hm: Primetila sam sinoć da joj je spojena kožica između 2. i 3. prsta na obe nožice, od korena pa negde do sredine.  :o Uopšte mi nije jasno kako nisam ranije videla, ni ja ni mm. Tako da smo bili kod plastičnog hirurga, srećom naleteli na nekog divnog dr koji me je skroz umirio, rekao da to nije ništa, po njegovom mišljenju ni ne treba da se dira, da joj ništa neće smetati u životu... Ako ipak budemo nekad želeli da to operiše, ne može pre 10. godine života. Kontrola za godinu dana.
Nije ništa... ali ja sam smorena ceo dan.  :(

:bighug:

nemoj se sekirati, nije strasno a mora da neko u porodici ima istu stvar.
i moj bratanac ima istu stvar (kao i njegov tata) nista mu ne smeta, i sto je stariji manje se primecuje.
ne sekiraj se :kiss1:
Tesa Principessa 12.06.2005.
"...you're never fully dressed without a smile..."

"Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act."  — Leonard Cohen

Margarita

:bighug: Lani, interpreter

elanor, i pavle ima tu rupicu, prvi put cuujem da je ima jos neko :friends:

Lani

Interpreter, mojoj bratanici su još u porodilištu čuli šum, nije to ništa strašno, ide jednom godišnje na kontrolu, nikakvih problema nema. Biće to OK.  :kiss1:
Devojke  :bighug:

AnaK

Dobila sam juče u sandučetu flajer za privatne jaslice, za bebe od 6 meseci do 3 godine. I baš sam se nešto rastužila što je očigledno potreba za smeštanjem baš bebironaca i ovde sve veća :girl_sigh:
Janko 23.7.2002.

Saska

i mina je imala sum na srcu od rodjenja, isli smo na kontrolu u tirsovu do dve godine i rekli su da ne mora vise i da ce se povuci najkasnije do puberteta. mihajlo ima tu rupicu iznad guze, ja nisam ni kontala da je to nesto neobicno dok sad niste pomenule.

Gost51

kakva je ta rupica iznad guze?

Elanor

moj bratanac ima sum na srcu, otkrili ga skoro, oko petog rodjendana. kardiolog kaze da je bezopasno, kontrola za 5 godina, ali da je to od ravnih tabana (ravni tabani -> drzanje -> grudni kos -> sum na srcu) i poslao ih kod fizijatra.

a rupica iznad guze je bas to - rupica (udubljenje) precnika i dubine par mm, tu negde pri kraju kicme. ja sam sve nesto mantala oko toga kad je milena bila beba i izmisljala razne dijagnoze; bila sam poluluda u to doba, sad mi je smesno.
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

Saska

a kako to izgleda mileni sad?

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Saska

mali je danas otkrio svoju desnu ruku. levu jos ne konta. inace, mira nema, kad je u kolicima ili krevecu neprekidno mrda, ja se umorim dok ga gledam :)

Elanor

Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.