Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Da se  :pleasantry: pohvalim - moje dete sisa palac. :girl_haha:
Zasad je sve to slučajno ali pretpostavljam da će uskoro da nauči kao sestra joj što je naučila već sa tri meseca.

Margarita

masha :love32:
una, vec u klub ljubitelja palceva :girl_haha: :love32:

stacka

Bas sam danas komentarisala sa koleginicom koja se porodila 2 dana posle mene da ce njih dve krenuti za nesto vise od mesec dana sa cvrstom hranom. Kad pre, proletelo mi je, neverovatno :girl_in_love:
Masa isto sisa palac i kaziprst i sve redom prste :lol: pre neko vece je bio vrhunac, probudila se, sisa sisa i onako bunovna drzi sisu u ustima i pored nje gura palac :crazy: :rofl:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

a ova sisa citavu ruku
i prije i posle jela da zasladi

kad hvataju nozice, kad zvecku?

emge

Pitaš Jackie za normalne bebe ili Stačkinu :lol:

Normalno je u drugom trimestru da hvataju igračke i noge :) Znači počinje nakon 3 mjeseca pa onda svakim danom to postaje sve više to. Marko sada bez problema hvata igračku kad mu je nudim i dovodi je do usta. A, na početku je to radio kao pijanac :lol:

Saska

bravo za masu.   jackie, negde pred kraj treceg meseca je poceo da pokusava da hvata, ali sto kaze emge, krene rukom pa promasi, ili mu ruka sklizne na skroz drugu stranu. sad lepo hvata desnom, levom je jos malko nesiguran. nogice za sad drzi za kolena i vuce ih ka sebi.

Lani

Kako brzo rastu  :). Još su mi sveže one navijačke teme iz porodilišta.  :)

anelore

Ja da pohvalim Vidu, sve vise brblja, po ceo dan samo vrti "totototododdodadadatatata", ali lepo kaze da Cezar, pas prekoputa kaze "a-a" (ima dobru intonaciju, ali guta "v"), naucila je da kaze "daj-daj", naravno "ne-ne", kao i "baci", i "ticica" (pticica). I mase deci i crtanim likovima na TV-u i internetu.

Lani

cici

stacka

I stackina beba je normalna ;)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

AnaK

Stačkina beba je napredna, vrtiguz na brata  :love32: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

emge

Evo reče AnaK, stačkine bebe su napredne i nisu reper kad i što :)
Aleksa me uništavao, em mladji par dana, em stoji, a Marta još uvježbava okretanje :)

stačka :bighug:

AnaK

Quote from: Lani on October 28, 2010, 09:56:15 PM
Kako brzo rastu  :). Još su mi sveže one navijačke teme iz porodilišta.  :)

A tek meni  :love32:
Janko 23.7.2002.

Gost51