Main Menu

Dojenje

Started by emge, June 26, 2010, 07:07:07 PM

Previous topic - Next topic

:ph34r:

Quote from: Lani on October 25, 2011, 02:28:14 PM
Kad naiđe neko od moderatora ima da popasemo podrum.  :lol:
:rofl:

vidi ti njih kako su se sakrile ovdje i partijaju  :girl_haha:

Pepi

Jel sme da se pije amoksiklav dok se doji?

Finalina

ja ne znam tj ne secam se "preporuka"

AnaK

Pepi, ja izguglah da sme. Evo ova mi preporuka zvuču najstručnije, od lekara:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5734391

I prevod sa slovenačkog  :lol:

Quoteкомбинација амоксицилин и цлавуланиц киселина је прописана после порођаја, када груди је пун, тако да можете за ваше дете потпуно без бриге.
Janko 23.7.2002.

Lani

Pepi

Quote from: AnaK on November 12, 2011, 05:41:19 PM
Pepi, ja izguglah da sme. Evo ova mi preporuka zvuču najstručnije, od lekara:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5734391

I prevod sa slovenačkog  :lol:

Hvala!  :kiss1:

I opet ja sa pitanjima o jelu...jel smem da jedem orašasto voće i višnje?  :-[
Toliko imam ograničenu ishranu, da više ne znam da li sam samu sebe ograničila, ili stvarno tako treba  :crazy:

martina

ma jedi sve sto ti se jede, ali umjereno
vazno da je hrena svjeza, i da znas sta je u njoj. ja bih izbjeavala konzerve, hrenovke... tako preradjene stvari
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Nanny Ogg

Za lek ne znam, a voce smes sigurno, i orasasto i svo drugo  :kiss1:

Ajte zene, ne dram'te

Lani

Slobodno Pepi, samo pazi ako su mu krenuli grčevi, nemoj mnogo mleko i tešku hranu tipa kupus, pasulj i sl.

Pepi

Nema grceve,nego se ja plasim alergija. Imamo problem sa stolicom,nije kakio 8 dana,a pedijatar kaze da se tolerise 15 dana za decu koja samo doje. A on jadnicak nervozan,place celi dan :(

Lani

Da, toleriše se do 2 nedelje i meni je bilo malo :blink: kad sam to prvi put čula.
Probajte da mu masirate stomačić kružnim pokretima nekim bebi uljem ili da mu pokrećete nožice onako kao da vozi bicikl i napred-nazad ka stomaku ne biste li malo podstakli creva.

Pepi

Masira ga mm nekoliko puta dnevno. Sestra na pedijatriji nam je rekla da mu damo zasladjenu kamilicu,ali ja se bojim da mu dajem secer .

Lani

Jao oni i njihovi praistorijski saveti. :wall:

AnaK

Ma važno je da deluju :) Meni se čini da smo par puta zaista i dali Janku zaslađenu kamilicu. Ono, kao, kad biraš između dva zla manje.  :bighug:
Janko 23.7.2002.

linga

Napisah na drugoj temi, sličan efekat ima čaj za dojilje ( u kojem ima komorača), možeš  malo dati i njemu posle jela (kada si sugurna da je sit, da mu ne zauzima mesto za mleko).