Boginje- slike , pogledajte pliz :(

Started by chokoladica, June 27, 2010, 11:23:32 AM

Previous topic - Next topic

Lukina mama

:bighug: za Ficu, i nadam se da neces dobiti :kiss1:

napravite rodjendan kasnije, da moze vise dece da mu dodje, i da se lepo proslavi :)

ja sam ih prelezala jos u cetvrtom razredu, i to sam bila nekih 10 dana u bolnici posle operacije slepog creva, izadjem iz bolnice...boginje...mesec dana nisam isla u skolu :D

Proci ce sve Coko  :bighug:
Luka ,09 April 2005

chokoladica

A.. one kao da su pocele da se povlace, jel to normalno?  :D

Beatrix Kiddo

Jeste  ;)
Za dva- tri dana izbiju, onda se pretvaraju u kraste i polako suse... One koje su prve izasle, prve se i suse...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

chokoladica

Ima vec nedelju dana kako su F izbile, i sad mene zanima, u kom periodu ja mogu da ih dobijem ?(cisto da znam kad mogu da se opustim  :D  )

Lani

Pa po ovome što smo pisali i što sam posle čitala, period inkubacije je oko 2-3 nedelje. Znači moći ćeš da se opustiš sredinom jula... Tad bi trebalo da su prošle te 3 nedelje.

chokoladica

Lani

Pa da... Držimo palčeve da ne bude ništa.  :bighug:

pra-sence

Pa Prkiju su izbile pre 10-ak dana,znaci racunaj jos desetak . Tada cemo sigurno znati .

Deda

Choko, ja iskreno mislim da nema sile da ih ne zakacis, ali daj Boze da gresim
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Summer

Sara je dobila 19 dana posle Davida. Ja se nadam da ces ti proci bez njih  :bighug:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Beatrix Kiddo

Balsi su izasle oko 2 nedelje posle Varje, a Urosu u istom razmaku posle Balse. I Varji su otprilike 2 nedelje posle vrticke novogodisnje predstave, pretpostavljam da ih je tada zakacila (nisu isli u vrtic neko vrijeme prije tog dana, a ni posle)
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

maripoza

Da ti nije palo na pamet da zakacis boginje. Samo jos fali ona tetovaza da se upropasti.  :crazy:   :lol:
I da ih Filip prebrine ko od sale.
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

mislim da bi tet ostao citav, posto je taj proces zavrsen..  :lol:
mislim..valjda  :crazy:  jbt...